BudmonsteR-Akvilon - SKIDKA
BudmonsteR-AKVILON
SKIDKA
SKIDKA
Групповой Этап – Туры – Тур ХI – 19 января 2020 12:55 BudmonsteR-AKVILON - SKIDKA
25 (17) Удары (в створ) 27 (17)
12 Сейвы за игру 11
8 Фолы за игру 10
Химяк Павел Лучшие игроки Щерица Юрий
Конопчук Сергей
13'
Корнийчук Павел
22'
Химяк Павел
24'
28'
Тимошенко Сергей
30'
Химяк Павел
33'
Галицкий Александр
1'
Щерица Юрий
27'
Ткаченко Эдуард
29'
Цой Виктор
30'
Щерица Юрий
36'
«Budmonster-AKVILON» - «SKIDKA» - 6:5

Чинний чемпіон Києва, «SKIDKA», грала свій другий матч за два дні. До того ж, у різних турнірах. Зокрема, у суботу підопічні Олега Шуста виграли перший поєдинок у рамках 1/8 фіналу Кубку України, де з рахунком 4:2 був переможений харківський «Symbol». І підопічні Олега Шуста намагались перенести цей переможний настрій на свій черговий поєдинок чемпіонату Києва. Цей намір вже на старті гри підтвердив Галицький, який відкрив рахунок у зустрічі. І цей швидкий гол явно додав настрою підопічним Олега Шуста, які, вочевидь, не збирались дарувати очки суперникам. Однак, іншої думки були гравці «Budmonster-AKVILON». Тому, зрозуміло, що підопічні Ільдара Макаєва намагались одразу відігратись. І все це призвело до того, що обидві команди почали відповідати якщо не моментом на момент, то бодай би у кожній другій атаці вони намагались доводити справу до ударів по воротах. Такий перебіг подій, безумовно, виправдовував той факт, що це була центральна дуель усього туру. І це було дійсно так. Тому, не дивно, що на перший план виходили воротарі – Тимошенко та Дядюнець. Вони своїми діями не раз і не два зводили нанівець усі зусилля суперників. Проте, на 18-й хвилині один з цих двох голкіперів припустився помилки. А саме – Дядюнець, який не зміг впоратися з ударом Конопчука. Хоча тут є дві версії, чому Дядюнець не зміг парирувати удар Конопчука з дальньої відстані. Або під час польоту м’яча стався рикошет, який дезорієнтував Дядюнця, або ж він був закритий іншими гравцями. У будь-якому разі, Дядюнець, не встигши перегрупуватись, пропустив дуже прикрий гол у свої ворота, і рахунок став 1:1.

Якщо у першому таймі обидві команди порадували глядачів лише двома голами, то у другій 20-хвилинці взагалі була гольова феєрія. Щоправда, другий тайм запам’ятався ще і тим, що він був надто емоційним – у представників обох клубів були претензії до арбітрів (і здебільшого – обґрунтовані). І в деяких моментах здавалось, що представники Феміди втратили контроль над грою. Однак, перейдемо все-таки до ігрових моментів. Тим більше, там є, про що згадати.

«Budmonster-AKVILON» дуже результативно розпочав другий тайм. Спочатку на 22-й хвилині відзначився Корнійчук. І знову можна говорити чи то про помилку Дядюнця, чи то про те, що він був закритий своїми та чужими гравцями, тому і не зміг вчасно зреагувати на удар. А за кілька хвилин Химяк забив ще один гол у ворота чемпіонів Києва. Це був один з ключових моментів цієї гри, тому що після цього «SKIDKA» знову почала грати з п’ятим польовим. І підопічні Олега Шуста знову йшли на відвертий ризик, оскільки вони могли як забити, так і пропустити. На 27-й хвилині розіграш зайвого гравця призвів до того, що Щериця скоротив відставання своєї команди до мінімуму. Однак, майже одразу Конопчук оформив дубль та знову оформив перевагу «будівельників» у два м’ячі. Та «SKIDKA» продовжувала йти з п’ятим, і при цьому намагалась наздогнати суперників, щоб потім мати шанси для порятунку гри. Більше того – підопічним Олега Шуста у кількох епізодах вдалося все-таки розіграти зайвого гравця. Однак, ключовий момент зустрічі стався, коли Химяк зробив рахунок 6:4 на користь своєї команди. Після цього «SKIDKA» стала йти ще більшими силами, за що могла кілька разів поплатитись. Зокрема, могли відзначитись Тимошенко та той же Химяк. Але «білим» однозначно фартило. Коли ж на 37-й хвилині Щериця відгукнувся на пас Цоя та зробив рахунок 6:5, то у підопічних Олега Шуста зажевріла надія на нічию. Однак, до фінальної сирени Гавриленко та компанія так і не змогли забити рятівний шостий гол.