Видео матча
GRIFFIN - INTERFAVBET
Сезоны
Отчет
GRIFFIN
GRIFFIN
INTERFAVBET
INTERFAVBET
Групповой Этап – Туры – Тур ХI – 18 января 2020 17:00 GRIFFIN - INTERFAVBET
19 (8) Удары (в створ) 14 (10)
8 Сейвы за игру 6
7 Фолы за игру 7
Войтенко Дмитрий Лучшие игроки Чеберяк Сергей
Войтенко Дмитрий
13'
Войтенко Дмитрий
23'
Чеберяк Сергей
24'
Данылив Виктор
38'
«GRIFFIN» - «INTERFAVBET» - 2:2

Обидві команди - і «GRIFFIN», і «INTERFAVBET» - мали дуже велике бажання розпочати новий 2020 рік з перемоги. До того ж, обидва колективи з’явились у не зовсім звичних складах. Зокрема, «гріффіни» фактично грали у сім польових гравців, але досвід гравців, які грали у червоній формі, дозволяв наставнику цієї команди Євгенові Варениці розраховувати на те, що навіть такий момент, як фактична відсутність двох повних четвірок не завадить взяти очки. Що стосується «інтеристів», то вони, як завжди, мали велику лавку запасних, але при цьому треба також додати, що серед тих, хто виходив на майданчик, знайшлось місце і для новачків – Чеберяка та Дружченка. Зокрема, саме Чеберяк своїми діями багато в чому вплинув на хід гри.

Але спочатку «GRIFFIN» наче намагався одразу у війти у гру з потужних атак та гри першим номером, чим ця команда традиційно славиться. Та фактор першої гри після новорічних канікул, мабуть, заважав «гріффінам» продемонструвати весь свій потенціал. Тим не менш, подекуди підопічні Євгена Варениці знаходили можливості для того, щоб змусити Поліщука вступити у гру. На це «інтеристи» намагались відповідати своїми нагодами. І скажемо відверто – Балашеву під час деяких атак суперників було явно не солодко. Було видно, що «INTERFAVBET» будує свою гру здебільшого через досвідчених гравців першої четвірки, у той час як другій четвірці, враховуючи деякі зміни в ній, ще потрібно було трохи зігратися між собою. Тим не менш, «інтеристи» намагались нав’язувати своє бачення гри суперникам обома четвірками. Але першим забив «GRIFFIN». Це сталося після того, як на 13-й хвилині Войтенко обіграв суперника та пробив по воротах, і Поліщук був змушений капітулювати. Цей гол дав «гріффінам» необхідну перевагу. Хоча треба сказати, що «червоні» могли забивати ще. Зокрема, міг це зробити Шайдюк. Також традиційно багато проблем створювали суперникам Тменов та Смоловик. Однак, до перерви підопічним Євгена Варениці забити більше не судилося.

Зате майже на початку другої половини зустрічі Войтенко зміг оформити дубль після того, як отримав передачу зі своєї половини майданчику та вийшов на ударну позицію. Однак, радість «гріффінів» була недовгою. Майже одрагу Сергій Чеберяк зміг відквитати один гол, а заодно і забив свій перший гол за нову команду. Ясна річ, цей гол не тільки пожвавив гру, а і вніс інтригу. «Інтеристи» зрозуміли, що ще нічого не втрачено, тому стали грати більш активно. Однак, і «GRIFFIN» намагався не відсиджуватись у захисті. Тому, в будь-який момент шальки терезів могли схилитись то в один, то в інший бік.

І, зрештою, наприкінці поєдинку «інтеристам» вдалося зрівняти рахунок. Данилів відгукнувся на класну передачу Чеберяка, який помітив вільного партнера. Отримавши пас, Данилів пробив поміж ніж Балашеву, який вже вийшов з воріт, аби звузити кут обстрілу, і зробив рахунок 2:2. В принципі, якщо брати до уваги перебіг подій на майданчику спорткомплексу КПІ, то цей рахунок був логічним. Але «GRIFFIN» намагався вирвати перемогу, тому пішов на ризик, випускаючи п’ятого польового гравця. Однак, розіграш зайвого не приніс дивідендів підопічним Євгена Варениці. 2:2, і тут, якщо чесно, складно сказати, хто взяв один пункт, а хто – втратив два очки. Скоріше за все, очки втратили обидві команди.