Шундрык Артем
18'
«GRIFON» - «No Motors» - 4:1

На «No Motors» було цікаво подивитись, перш за все, через те, що у складі цієї команди з’явились далеко не останні люди у київському футзалі. Зокрема, мова йде про Сергія Курдаса, який залишив «INTERFAVBET». Безумовно, це мало би стати хорошим підсиленням для команди Євгена Саківського. Однак, «GRIFON» намагався не звертати на це уваги, оскільки цій команді теж були кров з носу потрібні очки. Тому, «грифони» розцінювали поєдинок проти «автомобілістів» як такий, де вони зобов’язані брати «свої» очки.

«Автомобілісти» створили перший момент у цьому поєдинку, проте гольовим він не став. Натомість, «гріфони» показали майже одразу, як треба не марнувати свої моменти – на 3-й хвилині капітан «блакитно-білих» Забродський відкрив рахунок у зустрічі. Після цього «грифони», які отримали додатковий стимул, намагались тут же збільшити свою перевагу. Проте, незважаючи на їх зусилля, цього зробити не вдавалося. У «автомобілістів» же довгий час не було ударів у ствір воріт Байдака. Так, десь були удари повз ворота, але так, щоб у ствір, та ще і з можливим вступом Байдака у гру – цього було замало. Лише трохи згодом Курдас зміг два рази перевірити готовність Байдака до поєдинку – голкіпер «грифонів» виявився готовим. Та по-справжньому гру «No Motors» у ці хвилини вів Шундрик, який і паси роздавав, і сам намагався пробивати, і взагалі вів гру своєї четвірки. Тому, і не дивно, що саме він на 18-й хвилині зміг-таки дальнім ударом змусити Байдака витягати м’яча з сітки власних воріт. Можливо, тут воротар «грифонів» як раз і не був готовий до того удару. Та факт залишається фактом: цей гол подарував «No Motors» надію на те, що гру ще можна буде врятувати, але вже після перерви.

Другий тайм активніше спробували розпочати «автомобілісти». Вони навіть стаорили кілька небезпечних моментів біля воріт «грифонів» та змусили Байдака вступати у гру. Однак, ці моменті не втілювались у голи, що, в принципі, було вже прикро для підопічних Євгена Саківського. Зрештою, давши раду такому сплеску активності з боку суперників, «грифони» згодом теж почали нагадувати, що вони теоретично є фаворитами цього поєдинку. Відповідно, вони почали шукати можливості для того, щоб збільшити свою, на той момент, мінімальну перевагу. Однак, по факту, довгий час рахунок залишався незмінним – 2:1, що давало «No Motors» шанси на порятунок. Але з плином часом «автомобілісти» почали розуміти, що можуть і не здобути бодай би нічию. Тому, підопічні Євгена Саківського почали грати з п’ятим. За що і поплатились наприкінці матчу. Спочатку на 39-й хвилині Волошин вразив порожні ворота «автомобілістів», а трохи згодом те ж саме зробив Байдак. Таким чином – підсумкові 4:1 на користь «грифонів». Можна, звичайно, сказати, що «GRIFON» здобув прогнозовану перемогу. Однак, далеко не факт, що вона була легкою.