Видео матча
DITAK - ХІТ-2
Сезоны
Отчет
DITAK
DITAK
ХІТ 2
ХІТ 2
Групповой Этап – Туры – Тур ХI – 18 января 2020 15:30 DITAK - ХІТ 2
26 (15) Удары (в створ) 29 (19)
16 Сейвы за игру 9
8 Фолы за игру 6
Ляхович Михаил Лучшие игроки Федоренко Илья
Бульбин Александр
2'
Митленко Константин
7'
Глуздовский Евгений
11'
Бульбин Александр
27'
Ляхович Михаил
28'
Ляхович Михаил
36'
Федоренко Илья
23'
Полищук Андрей
24'
Данько Александр
29'

“DITAK”-”ХІТ-2”: Реваншу бути!

 В першому колі колектив “ХІТ-2” зумів завдяки єдиному голу обіграти представників “DITAK”, тому зараз підопічні Драбика прагнули реваншу. Більше того, у складі підопічних Листопада з'явилося тріо Макаренко-Корольчук-Поліщук, котре ще не так давно було вбивчою силою номінальних господарів. Тому для колективу “DITAK” звітна зустріч мала особливий характер, так само, як і для вище зазначених гравців.

 Команда “DITAK” змогла в дебюті зустрічі вийти вперед, адже номінальні гості забули у власному штрафному Бульбіна, котрий просто розстріляв ворота суперника-1:0. Підопічним Драбика цього було замало, тому не дивно, що представники “DITAK” продовжували діяти в атакуючій манері після швидкого результативного удару. Якщо говорити про колектив “ХІТ-2”, то моментів у підопічних Листопада не було, а на 7-й хвилині довелось вдруге розігрувати м'яч з центру поля, оскільки Мітленко відгукнувся на класну передачу з правого флангу-2:0. Номінальні господарі діяли більш ніж переконливо і при цьому ніхто не грав індивідуально, тому гравцям “ХІТ-2” було дуже непросто переломити хід матчу. Більше того, на 11-й хвилині “запахло смаженим”, адже Глуздовський оформив шалений гол п'ятою, після розіграшу кутового-3:0. Такий рахунок дещо розслабив підопічних Драбика, тому у команди Вячеслава Листопада почали виникати дуже непогані моменти. Федоренко та Поліщук дуже непогано стріляли по воротах суперника, але Загоруйко впорався з цими ударами. Варто зазначити, що наприкінці першого тайму колектив “ХІТ-2” багато часу провів в атаці, але “розмочити” рахунок так і не вдалось.

 В таймі другому підопічні Листопада дуже класно стартували і змогли оформити два швидкі гола. Спочатку Федоренко обіграв голкіпера та забив у порожні ворота, а на 24-й хвилині Андрій Поліщук передав вітання своїй колишній команд, хоча не святкував гол-3:2. Підопічні Драбика розгубили свою перевагу, представники “ХІТ-2” мали емоційне піднесення та просто штурмували ворота суперника великими силами. Проблема була в тому, що підопічні Листопада захоплювались атаками і при цьому пропускали контрвипади, котрі завершувались результативними пострілами. Вже на 27-й хвилині Бульбін зумів оформити дубль, а мить Ляхович оформив свій результативний удар-5:2. Перевага підопічних Драбика знову складала три м'ячі, але не надовго, оскільки вже в середині тайму Данько нагадав про свою присутність на полі-5:3. Зазначимо, що номінальні гості ризикували і робили все можливе, щоб відігратись. Проте, до камбеку справа не дійшла, а на 36-й хвилині Ляхович зняв всі питання відносно переможця матчу-6:3. Таким чином можна сказати, що вирішальним в матчі став перший тайм, де номінальні господарі змогли оформити три “сухі” результативні удари.

У підсумку вітаємо команду “DITAK”, котре дуже ефектно розпочала другу половину чемпіонату і навіть після втрати лідерів, змогла продемонструвати гру дуже високого рівня. Очевидно, що Драбик зробив необхідні висновки після нового року, тому представники “DITAK” мають всі шанси, щоб в наступних матчах покращити свої позиції в чемпіонаті. Натомість колектив “ХІТ-2” здивував і далеко не з кращої сторони. Важко сказати, чого не вистачило підопічним Листопада, адже в складі багато юних та дуже перспективних гравців, правда, це поки не дає бажаного результату.

 

 

Автор: Олександр Лаврик