Альтернатива - 2ТК
Альтернатива
2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка)
Групповой Этап – Туры – Тур ХI – 18 января 2020 14:00 Альтернатива - 2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка)
16 (11) Удары (в створ) 20 (17)
15 Сейвы за игру 9
7 Фолы за игру 6
Назаров Андрей Лучшие игроки Сакивский Евгений
Назаров Андрей
18'
28'
Аксенов Ярослав
2'
Сакивский Евгений
32'

“Альтернатива”-“2ТК-ТСП-Трансбуд-Кудрівка”: Хто сильніший?

Підопічні Миколи Костенко дуже серйозно налаштувались на гру з прямим конкурентом за медалі, тому не дивно, що мали неймовірну мотивацію на матч. В свою чергу команда “2ТК” повинна була проводити дуже непросту гру, оскільки за день до звітного протистояння відіграла поєдинок в рамках кубку України. Саме з цієї причини Віталій Мельник не міг розраховувати на кількох виконавців першої п'ятірки, а  також номінальні гості ще не встигли в повній мірі відновитись після кубкових баталій.

Не дивлячись на важкий графік, команда “2ТК” дуже класно розпочала матч  оформила швидкий гол. Ярослав Аксенов згадав свої кращі роки і шаленим ударом з-за меж штрафної площі поцілив точно в “девятку”, не залишивши жодних шансів Рахметову-0:1. Такий початок матчу був багатообіцяючим, оскільки підопічні Мельника після швидкого голу діяли першим номером та неодноразово стріляли по воротах суперника з середньої дистанції. З іншого боку гравці “Альтернативи” тривалий час не могли проявити себе в атакуючому плані. Підопічні Костенко здебільшого оборонялись і переважно намагались покарати суперника за необачні дії. Особливо класна нагода була у Кодацького, котрий зіграв на перехопленні і вийшов на побачення з голкіпером, але пробив повз ворота. Можна сказати, що колектив “2ТК” контролював ситуацію, проте, не зумів примножити свій успіх і наприкінці тайму був покараний за марнотратство гольових нагод. На 18-й хвилині Назаров зумів “прочитати” передачу суперника в центрі поля, зіграв на перехопленні та прорвався до воріт суперника і потім ударом в нижній кут відновив рівновагу на табло, встановивши остаточний рахунок першої половини матчу-1:1.

Після відпочинку підопічні Мельника знову пішли в атаку великими силами і були близькі до свого ще одного швидкого голу, але постріл Фещенко прийшовся у стійку. Номінальні гості діяли дуже розкуто, а молодий Кубенко отримав чимало ігрової практики і дуже непогано себе зарекомендував у матчі з сильним суперником. Натомість представники “Альтернативи” стали частіше атакувати, в порівнянні з першим таймом та встигли розіграти декілька блискучих комбінацій, котрі не вдалось довести до результативного удару. Проте, перевага за кількістю ударів була на стороні команди “2ТК”, але це жодним чином не відображалось на табло. Більше того, вже на 28-й хвилині Назаров наважився на постріл з дальньої дистанції і зумів оформити дубль-1:2. Підопічні Мельника за такого розвитку подій увімкнулись на двісті відсотків, а така активність дала результат, адже Омельченко отримав другу жовту картку за фол на власній половині поля і матч став проходити в форматі 4х5. Чисельну більшість представники “Альтернативи” змогли довести до результативного удару, адже Саківський відгукнувся на прострільну передачу з флангу-2:2. У обох команд залишалось трохи менше ніж півтайму, щоб визначити переможця, але попри чудові моменти з обох стороні, більше нікому не вдалось відзначитись бодай одним результативним ударом, а фінальний свисток зафіксував бойову нічию.

Таким чином переможця визначити не вдалось, не дивлячись на той факт, що звіте протистояння допомогло б одній з команд вийти на “чисте” третє місце. Відзначимо у складі “Альтернативи” Андрія Назарова, котрий став героєм з дублем, а у “2ТК” не забудемо про декілька теплих слів для Ярослава Кубенко, котрий виправдав довіру тренера та провів матч на дуже непоганому рівні.

Автор: Олександр Лаврик