Видео матча
Scidka - DITAK
Сезоны
Отчет
SKIDKA
SKIDKA
DITAK
DITAK
Групповой Этап – Туры – Тур XVIII – 16 марта 2019 15:25 SKIDKA - DITAK
15 (8) Удары (в створ) 11 (7)
6 Сейвы за игру 4
7 Фолы за игру 7
Гавриленко Виталий Лучшие игроки Кульгук Дмитрий
Марьевич Андрей
10'
Цой Виктор
23'
Гавриленко Виталий
31'
Гавриленко Виталий
36'
Кульгук Дмитрий
26'

Новий Чемпіон!


Для команди “Skidka” останній тур вищої ліги Києва був вкрай важливий, адже в разі перемоги, підопічні Пантелейчука оформлювали б свої золоті медалі. Натомість представники “Ditak” вирішили свої завдання(залишились у вищій лізі), але при цьому прагнули себе проявити і зупинити лідера.


Одразу зі стартовим свистком футболісти “Skidka” кинулись в атаку  і прагнули оформити швидкий гол. Проте, Старанчук діяв максимально надійно та вдало керував партнерами по команді у захисті. Підопічні Драбіка зробили ставку на контратаки, але тиск на ворота колективу “DITAK” зростав з кожною хвилиною. Щоправда певне хвилювання підопічних Пантелейчука було присутнє, тому ніяк не вдавалось оформити свій перший та жаданий гол.


З ішої сторони у підопічних Драбіка були гострі контрвипади, а Кульгук та Мельник проводили класні сольні рейди, котрі завершувались ударами в площу воріт Віталія Денюжкіна. Щоправда, гольових нагод у представників “Skidka” було набагато більше і врешті-решт вдалось довести справу до голу. На 10-й хвилині ігрового часу Марьєвич відгукнувся на передачу Іллі Білика та з  близької відстані ростріляв ворота суперника -1:0. Більше того, одразу після голу, Гавриленко мав шанс подвоїти перевагу, але не реалізував вихід віч на віч по центру воріт. Натомість і підопічних Драбіка відповіді не знайшлося, тому за мінімальної переваги команди “Skidka” завершився перший тайм.


Друга половину матчу розпочалась з кількох небезпечних моментів представників “DITAK”, але до голу справа так і не дійшла. В свою чергу підопічні Пантелейчука за 5-ть хвилин організували свій другий результативний удар. Віктор Цой отримав передачу з лівого флангу, ефектно залишив поза грою Володимира Капустіна та поцілив точно в лівий кут -2:0. Ситуація для колективу “Skidka” покращилась, але тут своє слово сказав Кульгук. Лідер команди “DITAK” на 26-й хвилині відзначився результативним пострілом, а Віталій Денюжкін відверто підвів свою команду, адже не впорався з ударом із практично нульового кута -2:1.


У гру знову повернулась інтрига і матч став проходити на зустрічних курсах, адже кожен прагнув себе проявити в останньому матчі чемпіонату. Проте, все таки останнє слово було за гравцями команди “Skidka”. На 31-й хвилині Гавриленко завершив контратаку свого колективу, а коли підопічні Драбіка пішли з 5-м польовим, той самий Гавриленко разом з фінальною сиреною оформив чемпіонський гол своєї команди -3:1.


Таким чином команда “SKIDKA” стала чемпіоном сезону 2018/2019, а гравці “DITAK” не змогли створити сенсацію і зупинити лідера. Таки чином підопічні Віктора Пантелейчука здобули трофей та представлять столицю на всеукраїнських змаганнях АФЛУ. Вітаємо!