Эпицентр К2 - Альтернатива-Сервіт
Эпицентр К2
Эпицентр К2
Альтернатива-Сервит
Групповой Этап – Туры – Тур XVIII – 16 марта 2019 14:05 Эпицентр К2 - Альтернатива-Сервит
13 (8) Удары (в створ) 15 (13)
10 Сейвы за игру 7
3 Фолы за игру 4
Фещенко Игорь Лучшие игроки Шайдюк Евгений
Фещенко Игорь
35'
Глуцкий Иван
9'
Шайдюк Евгений
16'
Федорченко Яков
31'

Реваншу не відбулось

Звітне протистояння для “Епіцентру К-2” взагалі було не актуальне, оскільки вже не було можливості поборотись за другу сходинку. Саме тому підопічні Шпички без особливо інтузіазму підходили до гри. Натомість  у представників “Альтернативи-Сервіт” була мотивація, адже необхідно було перемогти і сподіватись, що “SKIDKA” втратить бали, тоді можна було б говорити про третє чемпіонство поспіль.

Гра розпочалась з активних дій колективу “Альтернатива-Сервіт”. Адже підопічні Миколи Костенко взяли мяч під контроль та розігрували свої улюблені комбінації, більшість з яких завершувалась ударом по воротах. Натомість у “Будівельників” було не все гладко і окрім проблем зі збором, були присутні проблеми концентрації та бажання. Підопічні Шпички виглядали не дуже переконливо та не демонстрували тієї гри, до котрої привчили вболівальників. В свою чергу колектив “Альтернатива-Сервіт” зумів доволі легко оформити свій гол вже на 9-й хвилині ігрового часу. Глуцький чудовим ударом зумів пробити повз Балашева і від стійки мяч опинився у воротах -0:1. Голкіпер “Будівельників” був вкрай незадоволений діями своїх партнерів по команді і цурався висловлюватись прям під час матчу. Відносно відповіді команди “Епіцентр К-2”, то Крошан зумів пробити небезпечно з-за меж штрафної, а Торшин влучив у стійку, щоправда після розіграшу ауту, тому це навряд можна назвати гострим моментом. Натомість у “Альтернативи-Сервіт” ще до свистка на перерву зумів себе проявити Шайдюк оформивши шалений год від поперечини ударом з дальньої дистанції, встановивши остаточний рахунок першої половини матчу -0:2.

Після перерви гра дещо змінилась, адже “Будівельники” стали підлючати Балашева 5-м польовим і зробили певні висновки. Більше того, представники “Епіцентр К-2” могли б претендувати на те, щоб відігратись, але Фещенко не реалізовував вбивчі моменти, марнуючи чудові шанси виправити ситуацію на табло. З іншої сторони “Альтернатива-Сервіт” намагалась більше тримати м'яч і особливо вже не поспішала в атаку, адже мала доволі комфортну перевагу. А враховуючи, той фактор, що суперник розігрує 5-го - це була оптимальная модель гри від підопічних Миколи Костенко.

Попри такий розвиток подій, глядачі все ж таки побачили результативні удари в другому таймі. Адже на 31-й хвилині Яків Федорченко зіграв на перехопленні на власній половині поля і відправив мяч у незахищені ворота суперника -0:3. Цей гол став вироком для колективу “Епіцентр К-2”, і не дивлячись на результативний постріл Фещенко на останній хвилині матчу, про камбек мова вже на йшла. Адже фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 1:3  і вже не було часу, щоб відігратись.

Таким чином “Будівельники” двічі в 2019-му році програли “Альтернативі-Сервіт”, але при цьому здобувають бронзові нагороди чемпіонату вищої ліги Києва.