2Т (ТСП/Трансбуд) - No Motors
2Т /ТСП-Трансбуд/
No Motors
No Motors
Групповой Этап – Туры – Тур XVIII – 16 марта 2019 12:45 2Т /ТСП-Трансбуд/ - No Motors
16 (8) Удары (в створ) 14 (9)
6 Сейвы за игру 6
5 Фолы за игру 6
Кибиш Николай Лучшие игроки Семенов Александр
Кибиш Николай
14'
Накаев Апти
33'
Семенов Александр
10'
26'
Брожко Валерий
35'

”2Т-ТСП-Трансбуд”-“No Motors”: Боротьба за 7-му сходинку

Матч між цими колективами був принциповим в плані турнірної боротьби, адже команда котра посяде 7-му сходинку-уникне перехідного поєдинку з представником першої ліги. Тому для підопічних Мельника і “Автомобілістів” звітне протистояння було вкрай важливе. Більше того, представникам “2Т-ТСП-Трансбуд” вистачило б нічиєї, щоб зняти для себе питання відносно наступного сезону.

З перших хвилин матчу було зрозуміло, що “Автомобілісти” налаштовані були більш ніж серйозно. Адже гравці “No motors” виглядали переконливіше та раз за разом турбували Негеля своїми небезпечними нагодами. Саківський керував усіма комбінаціями “Автомобілістів”, а в завершальній стадії не щастило Самохвалову та Аксенову, котрі ніяк не могли пробити повз наддосвідченого голкіпера. Натомість колектив “2Т ТСП Трансбуд” особливо не поспішав, і просто намагався покарати суперника за чималу кількість змарнованих нагод. Проте, попри активність обох команд, перший гол довелось чекати 10 хвилин. Семенов класно підключився до атаки і ударом головою відкрив рахунок у матчі -1:0. “Атомобілісти” прагнули подвоїти свою перевагу, але при цьому пропустили  не обов'язковий гол. Микола Кібіш ударом з кутового оформив курьйозний мяч і зумів встановити остаточний рахунок першої половини матчу -1:1.

В другому таймі темп матчу виріз в декілька разів, адже “Автомобілістів” не влаштовував нічийний результат, тому треба було додавати в атакуючому плані. Гравці “No Motors” вийшли надзвичайно мотивовані після перерви та продовжували гнути свою лінію. Натомість у підопічних Мельника моменти були, але по-справжньому гострих важко пригадати. Було враження, що колектив “2Т ТСП Трансбуд” не готовий на сто відсотків. А вже на 26-й хвилині своє слово сказав Семенов, котрий з гострого кута переправив мяч повз Негеля і знову вивів “Автомобілістів” вперед -2:1.

Правда, такий результат не влаштовував підопічних Мельника і довелось наставнику вносити певні корективи в гру, котрі спрацювали вже на 33-й хвилині. Колектив “2Т ТСП Трансбуд” провів якісну контратаку, котру завершив Накаєв з кількох метрів -2:2. Цей гол додав ще більше динаміки у матч і поєдинок став проходити на зустрічних курсах. Проте, останнє слово все одно було за “Автомобілістами”, адже Брожко майстерно реалізував вихід 1 в 1 на останніх хвилинах і поставив крапку у матчі -3:2.

Таким чином команда “No Motors” здобула принципову перемогу і зберегла місце серед найсильніших колективів міста Києва на наступний рік, а підопічні Мельника відверто розчарували.