22'
Щерица Юрий
24'

Спаринг з підвищеною відповідальністю

Будемо чесними, об’єктивним результат 4:3 у даному двобої назвати складно. Річ у тому, що Епіцентр К3 на цю гру прибув в абсолютно неоптимальному складі. Фактично усі гравці команди були відсутніми того дня. Після певного часу очікування, регламентованого правилами Вищої ліги, Епіцентр К3 назбирав рівно п’ять гравців для того, аби гра відбулася. Таким чином, для Епіцентра К2 дана гра стала суто формальною. Нагадаємо, команда у разі перемоги виходила на другу сходинку таблиці, але у їхніх суперників ще буде гра в запасі.

Розпочалася гра в абсолютно спокійному ритмі. Навіть на тренуваннях гравці віддаються більш завзято. Хоча, безпосередньо гравцям Епіцентра К3 відбігати увесь ігровий час без замін було завданням не з простих. Окрім резерву, у команди на грі навіть не були присутні воротарі, тому важливу функцію на себе взяв Олексій Сорокін. Епіцентр К2 протягом всієї гри діяв навіть не в пів ноги, вочевидь, з поваги до суперника. Тому, гравцям Епіцентра К3 грати було цікаво, а Сорокін виконував увесь матч функції «воротаря-мотало».

Лік забитим голам було відкрито всередині першого тайму. Тоді, в одному з епізодів Ігор Фещенко серйозно увімкнувся в гру, де гравець з лівого флангу вже в підкаті переправив м’яча до сітки воріт суперника – 1:0. Моменти за такої гри були і у суперника. Так, Кудлик двічі виходив віч-на-віч з Юрієм Балашевим, проте обидва удари поміж ніж воротареві не пройшли. Згодом, рахунок став 2:0, коли Юрій Щериця фактично з центра поля виконав точний постріл низом. Втім, на перерву й Епіцентр К3 встиг рахунок розмочити. У Юрія Кудлика пройшов фінт Зідана в чужому штрафному майданчику, після чого пройшла передача на Олексія Сорокіна – 2:1.

Звичайно, Епіцентр К2 не переймався за результат. Гравці проводили матч в своє задоволення, обмінюючись саркастичними жартами. Особливо добре це вдавалося Юрію Балашеву. Що стосується ігрових моментів, то для більшої упевненості гравці Епіцентра К2 оформили ще два голи. В обох випадках Юрій Щериця завершував атаку команди, тим самим довівши справу до хет-трику в матчі – 4:1.

Що лишалося Епіцентру К3, як не атакувати. Вони грали в своє задоволення, десь знаходячи сили проводити гру в динамічному темпі. Знову декілька нагод змарнував Юрій Кудлик, якому навіть Ільдар Макаєв зауважив, що пора реалізовувати. Зате, все в порядку того дня було у Сорокіна. Олексій набагато комфортніше почував себе на звичній позиції і, як результат, зміг відзначитися за команду вдруге – 4:2. Рахунок збільшувати міг Кудлик після блискучого виходу в контратаку діагональними пасами, де Сандецький віддав блискучий пас на дальню стійку партнеру, однак Кудлик не влучив і в тому випадку.

Все ж таки, своєрідна «інтрига» в заключні хвилини гри була. Микита Шклярук на 29-й хвилині зустрічі забив третій гол команди Епіцентр К3, а це означало, що в теорії вони можуть вирвати й нічию. Але всі розуміли характер гри, всі розуміли, що Епіцентр К2 по-джентльменськи не переводив поєдинок у фарс, даючи пограти супернику на рівних. А тому, ніхто не очікував, що Епіцентр К3 на заключних хвилинах може ось так віддячити. Хоча, й було декілька нагод у команд після того, на фінальний свисток перевага в один гол на користь Епіцентра К2 зберіглася.

Епіцентр К2 набирає 37 пунктів, випереджаючи на два Альтернативу-Сервіт, проте у колектива Миколи Костенка буде ще гра в запасі. Епіцентр К3 ж допоміг своїм колегам з компанії-спонсора і сьогодні, і раніше, відібравши очки у Альтернативи-Сервіт. А далі вже час покаже.