Видео матча
BudmonsteR-Akvilon - 2Т (ТСП/Трансбуд)
Сезоны
Отчет
BudmonsteR-AKVILON
BudmonsteR-AKVILON
2Т /ТСП-Трансбуд/
2Т /ТСП-Трансбуд/
Групповой Этап – Туры – Тур XVII – 2 марта 2019 12:40 BudmonsteR-AKVILON - 2Т /ТСП-Трансбуд/
16 (11) Удары (в створ) 17 (11)
9 Сейвы за игру 8
7 Фолы за игру 8
Химяк Павел Лучшие игроки Пекний Александр
Химяк Павел
33'
Потапов Андрей
34'
Химяк Павел
35'
Кодацкий Николай
16'
Пекний Александр
25'

Як ложка меду перемога Budmonster-Akvilon в грі з 2Т

 

Дану зустріч BudmonsteR-Akvilon і 2Т-ТСП-Трансбуд можна було охарактеризувати як битву за четверту сходинку таблиці. Насправді, вище BudmonsteR-Akvilon піднятися зі своєї четвертої сходинки теоретично не може, а тому треба було її захищати від тих, хто має амбіції. Різниця в два очки між командами змушувала команду Віталія Мельника налаштовуватися виключно на перемогу.

Протистояння цих команд стало справжньою окрасою туру. Надзвичайна організація гри панувала в першому таймі на паркеті спорткомплексу «КПІ». Мало хто з команд в той проміжок часу мав реальні нагоди відзначитися. Більшість часу проходили в комбінаційній грі і битві за ініціативу на полі. Так, в стартовий відрізок гри Павло Химяк мав чудову нагоду відкривати рахунок. Тоді, партнери підключили Павла на лівому фланзі атаки, де гравець намагався виконати улюблений удар з підсіканням м’яча, але той пройшов повз дальню стійку.

У ТСП-Трансбуд високою активністю виділялися Віталій Мельник і Апті Накаєв. Варто відзначити голкіперів у тому матчі. Віктор Нещерет запам’ятався  численними вдалими виходами, виконуючи функції ліберо. А от, Андрій Петров вражав феноменальною реакцією на останньому рубежі. Пізніше, у Химяка була ще одна нагода забивати, проте перекинути воротаря йому не вдалося. BudmonsteR-Akvilon притис який час до своїх воріт 2Т, однак останні знаходили можливості для контратаки. Одна з таких і стала результативною. Наскільки майстерно в один-два дотики команда ТСП-Трансбуд вийшла в атаку на 16-й хвилині грі, де Кібиш в фінальній частині віддав зручну передачу на Кодацького – 1:0.

Колектив 2Т дуже упевнено себе почував за такого рахунку. Супернику було не просто зламати оборону опонентів. Немає сенсу перераховувати можливості BudmonsteR-Akvilon для взяття воріт. Все на «нуль» зійшло в моменті з другим голом ТСП-Трансбуд. А все тому, що після розіграшу кутового поблизу своїх воріт, 2Т вийшли в стрімку контратаку. Олександр Пекній на правому фланзі атаки протягнув м’яча і влучно поцілив у область воріт – 2:0.

За такого характеру гри здавалося, що результат у команди Віталія Мельника вже в кишені. До речі, Віталій матч до фіналу не дограв. Мельник відчув дискомфорт у задній поверхні стегна після одного з епізодів і, в результаті, решту часу провів в технічній зоні в ролі тренера. У суперника також не обійшлося без втрат. Так, за надмірні емоції було вилучено з поля Володимира Кулікова. Спочатку, Куліков апелював до арбітрів за жовту картку для суперника, однак отримав сам за «лайку». Та не пройшло й хвилини, як другу жовту картку показали Володимиру, коли той продовжував полеміку вже с технічної зони. А трохи пізніше, ще й Ільдар Макаєв додивлявся поєдинок з трибуни.

BudmonsteR-Akvilon виглядали настільки розібраними, що від команди вже нічого не очікувалося. Бралися на увагу невдалі результати команди в 2019 році, від чого пониження до 5-ї сходинки таблиці для них вважалося питанням часу. Але BudmonsteR-Akvilon гру врятував на жилах! Хто знав, що гравці настільки ефективно розіграють п’ятого польового гравця. Фактично дві атаки, і одразу два голи забиває BudmonsteR-Akvilon! Химяк і Потапов по черзі відзначилися у воротах суперника. Після чого стався справжній курйоз…

Колектив 2Т вирішив звинуватити у пропущених голах воротаря Петрова, який до цього рятував своїх не один раз. На полі з’явився Володимир Негель, який не очікував того дня виходити на поле. Мабуть, десь погана розминка і дала про себе знати. Першим дотиком Володимир затягнув з передачею на партнерів і, в результаті, активний пресинг від Павла Химяка призвів до неприємного рикошету в самісінькі ворота! На обличчях гравців 2Т у той момент читався розпач.

З рахунком 3:2 колектив BudmonsteR-Akvilon захистив четверту сходинку таблиці. Мабуть, було б дуже несправедливо, який вдала частина першого сезону максимально зіпсувалася після результатів у 2019 році. Тому, для BudmonsteR-Akvilon в їхній грі того дня можна знайти позитив.

 

Влад Горянський, ФФзК