Цой Виктор
34'
36'

Вдалий передостанній ривок SKIDKA до чемпіонства

Подарунком Епіцентра К3, які відібрали очки у Альтернативи-Сервіт, гріх було не скористатися. Перемагай SKIDKA в двох матчах, що лишилися, і ніхто не завадить здобути довгоочікуване золото Вищої ліги Києва. Для цього, в передостанній грі сезону команді Віктора Пантелейчука треба було обігрувати PARTIZAN.

В карному майданчику «партизан» одразу стало гаряче. Вже в дебютні хвилини гри Едуард Ткаченко забив важливий з психологічної точки зору гол для своєї команди. З передачі Галицького, Едуард влучно поцілив у кут воріт – 1:0. Далі, гра проходила під диктовку SKIDKA. Колективу багато що вдавалося. Під таким тиском PARTIZAN багато помилявся. Яскравим підтвердженням тому є другий гол SKIDKA. Сергій Мельник загрався з м’ячем в своєму штрафному майданчику. Цього очікував Олександр Галицький, який дуже вдало запресингував Мельника, в результаті чого снаряд відскочив в ноги Ткаченку – другий удар Едуарда також вдалий, 2:0.

Могла SKIDKA доводити справу до трьох голів, однак постріл зі штрафного з правого флангу атаки від Пунька не став сюрпризом для голкіпера. А от, для іншого воротаря настирний пресинг Олега Бондарчука став повною неочікуваністю. Бондарчук відібрав м’яча у захисті, після чого нехай не з першої спроби, та все ж забив важливий гол у ворота SKIDKA – 2:1. На тому команди й розійшлися по роздягальням на перерву.

SKIDKA виглядала більш упевнено. Відчувалася холоднокровність у кожних діях. Але ж, команда серйозно змусила понервувати своїх вболівальників у другому таймі. Саме тоді PARTIZAN відігрався. Могли забивати й раніше, коли Дмитро Жук виходив віч-на-віч з Максимом Дядюнцем, але гравець пробив у кіпера. А от, Сергій Побережний набагато розсудливіше діяв у схожому епізоді – 2:2.

Почала з’являтися певна нервовість у діях SKIDKA. Гру треба було рятувати. І тут як тут, колективу допомогло вилучення у суперників! Пряму червону картку за умисну затримку гравця суперників, коли той виходив на голкіпера. В більшості SKIDKA дуже швидко відновила перевагу. Простріл з гострого кута пройшов в карну зону, де Віктор Цой непростим ударом злету по м’ячу оформив третій гол команди. Ця ситуація дуже обурила тренера В’ячеслава Листопада і команду PARTIZAN, проте арбітри своє рішення не ставили під сумнів.

За такого рахунку SKIDKA знову спокійно проводила гру, і довела її до логічного фіналу. На 29-й хвилині гри Віталій Гавриленко оформив надважливий четвертий гол. В кінцівці гри Цой і Гавриленко ще по разу відзначилися в воротах суперника у відносно простих ситуаціях, чим і довели справу до важливої перемоги.

6:2 – SKIDKA упевнено крокує до чемпіонства Вищої ліги. Лишається заключна гра, де треба брати максимум команді Віктора Пантелейчука. Доля сезону знаходиться в їхніх руках!