Видео матча
Эпицентр К2 - PARTIZAN
Сезоны
Отчет
Эпицентр К2
Эпицентр К2
PARTIZAN
PARTIZAN
Групповой Этап – Туры – Тур ХVІ – 23 февраля 2019 12:20 Эпицентр К2 - PARTIZAN
10 (8) Удары (в створ) 13 (7)
4 Сейвы за игру 2
6 Фолы за игру 9
Костяной Вадим Лучшие игроки Мельник Сергей
Щерица Юрий
7'
Костяной Вадим
17'
Дударь Виталий
22'
Трипольский Александр
32'
Мельник Юрий
36'
Мельник Сергей
8'
Данько Алесандр
24'
Фещенко Игорь
33'
автогол

“Епіцентр К-2”-”Partizan”: Сенсацій не буде

Підопічні Тараса Шпички чудово підготувались до матчу, тому не дивно, що всі були в строю, окрім дискваліфікованого Балашева. Більше того, “Будівельники” вважались безперечними фаворитами, але це ще треба було довести своєю грою на справі. З іншої сторони гравцям “Partizan” вже нема чого втрачати, тому необхідно просто боротись за власне імя. Підопічним Листопада необхідно було викластись на 200%, щоб розраховувати на позитивний результат у звітному протистоянні.

Звітна зустріч розпочалась з активних дій колективу “Partizan” і вже в дебюті поєдинку номінальні гості мали декілька вбивчих моментів, щоб відкрити рахунок. Щоправда удари з близької дистанції у виконанні підопічних Листопада були не точними, а небезпечні простріли з флангів ніхто не міг замкнути і також варто окремо визначити постріли Даниліва, щоправда до голу справа так й не дійшла. Відносно “Будівельників”, то підопічні Шпички особливо не квапились, а діяли в доволі спокійному темпі. Гравці “Епіцентр К-2” грали за рахунок класу і мали колосальну впевненість, що зможуть відкрити рахунок у зустрічі першими. Більше того, вже на 7-й хвилині ігрового часу Данько не обачно зіграв на власній половині поля, а Щириця зіграв на перехопленні і просто розстріляв ворота -1:0. Правда, з відповіддю номінальні гості не забарились, адже розігравши з центру поля, підопічні Листопада провели класну атаку, котру завершив Сергій Мельник-1:1.

За такого розвитку подій темп гри виріс і матч став проходити на зустрічних курсах. “Будівельники” додали в атакуючому плані та частіше почали стріляти по воротах суперника. З іншої сторони підопічни Листопада гостро контратакували і одного разу навіть відзначились ударом у стійку, а також декілька разів не реалізували вихід 2 в 1 і 3 в 2. “Будівельники” явно не очікували такої активності від своїх опонентів, але все одно змогли виграти першу половину матчу. На останній хвилині тайму першого Данько на пару з голкіпером не кращим чином зіграли біля власних воріт, а “Будівельники” вийшли 2 в 0, тому Костяний без проблем поставив крапку у першій половині матчу -2:1.

Після перерви підопічні Шпички стали відповідальніше ставитись до гри і почали додавати в ігровому плані. Гравці “Епіцентр К-2” змогли навіть оформити швидкий гол. Адже Дудар відгукнувся на передачу з правого флангу та записав результативний удар собі в актив -3:1. Проте, підопічні Листопада не пали духом, а навпаки доволі швидко відповіли своїм опонентам. Данько чудово себе проявив в атаці, реабілітувавшись за огріхи першої половини матчу -3:2. Підопічні Листопада мали нагоду навіть відігратись, але удар Мовчан був відбитий голкіпером, а черговий вихід 3 в 2 був також змарнованим. Натомість практично в середині другої половини зустрічі своє слово сказав Тріпольський, збільшивши перевагу команди “Епіцентр К-2” -4:2.

Щоправда нестримний колектив “Partizan” ніяк не міг змиритись з поразкою і вже зумів за хвилину скоротити відставання до мінімуму, оскільки Фещенко зрізав мяч у власну сітку воріт після прострілу з лівого флангу -4:3. Останні хвилини були надзвичайно напружені та цікаві, адже номінальні гості прагнули відігратись і мали для цього реальні нагоди(якби Сергій Мельник з півметра влучив у порожні ворота, а не у стійку), проте останнє слово було за “Будівельниками”, адже Юрій Мельника на останніх секундах встановив остаточний рахунок зустрічі -5:3.

Таким чином колектив “Епіцентр К-2” оформив очікувану перемогу та продовжує боротьбу за медалі. Підопічні Шпички пропустили декілька не обов'язкових м'ячів, але при цьому здобули максимальний результат. Натомість команда “Partizan” приємно здивувала і якби не індивідуальні помилки окремих виконавців, то підопічні Листопада могли б розраховувати на залікові пункти.Олександр Лаврик