Видео матча
BudmonsteR-Akvilon - Эпицентр К2
Сезоны
Отчет
BudmonsteR-AKVILON
BudmonsteR-AKVILON
Эпицентр К2
Эпицентр К2
Групповой Этап – Туры – Тур ХV – 9 февраля 2019 14:10 BudmonsteR-AKVILON - Эпицентр К2
22 (12) Удары (в створ) 24 (14)
8 Сейвы за игру 11
7 Фолы за игру 8
Постолатьев Максим Лучшие игроки Щерица Юрий
Постолатьев Максим
14'
Полещук Андрей
3'
Щерица Юрий
10'
Арановский Виктор
30'
Гордиенко Вадим
31'
Щерица Юрий
34'

Епіцентр К2 гарантує собі бронзові медалі Вищої ліги

З турнірної точки зору, даний поєдинок як для Епіцентра К2, так і Budmonster-Akvilon мав ряд умовностей. Річ у тім, що команди міцно осіли на 3-й та 4-й сходинці таблиці відповідно, що мало хто їм загрожує, але й піднятися вище шанси теоретичні. Епіцентр К2 поступився SKIDKA 0:5 декілька турів тому і, фактично випав з боротьби за золото/срібло Вищої ліги. Негативні результати Budmonster-Akvilon взагалі лишили команду за бортом, тому шансів на призові місця в них було ще менше. Хіба що треба було перемагати.

З цією ціллю впорався Епіцентр К2. Команда продемонструвала дуже впевнену гру проти рівного за силою суперника. Вже в дебюті зустрічі пройшла результативна атака. Поліщук обігрався з Щерицею у стінку, після чого Андрій переграв воротаря на ближній штанзі — 1:0. У Віктора Нещерета було багато роботи в карному майданчику. Так, лише в одній атаці після стандарту голкіпер Budmonster-Akvilon виконав два сейви! З відповіддю у “жовто-чорних” не складалося, а ще й Конопчук в одному з епізодів ледь не зрізав м’яча у власні ворота.

Budmonster-Akvilon втікав в атаку, однак удари не були настільки гострими. Постріл Савчука з лівого флангу не створив проблем Юрію Балашеву. В середині тайму Юрій Щериця отримав зручний пас в центрі поля, після чого одразу побіг обігрувати воротаря. З добивання Щериця у воротах відзначився — 2:0. Одразу відіграти гол міг Потапов, який в падінні пробив поряд з дальною стійкою. Все ж, Budmonster-Akvilon зберіг інтригу на решту часу. Пройшла одна з нагод. Тоді, Савчук вдало зіграв на підборі, віддавши у вільну зону м’яч Постолат’єву — 2:1.

Роботи у Віктора Нещерета на воротах не поменшало як до перерви, так і по виходу на поле. В одній з контратак гравці Епіцентра К2 відверто пробачили суперника, не забивши у порожні ворота. Також, Щериця мав непогану нагоду коли поклав воротаря на підлогу на замасі, а от лівою ногою удар виявився неточний.

Несподівано, у грі виник запальний епізод. Віктор Нещерет отримав “гірчичник” за ігровий момент, після чого слова візаві, Юрія Балашева, спровокували Нещерета на агресивні дії. Арбітр в тому епізоді показав по жовтій кожному з гравців, і це було вилучення для обох команд! Команди були вимушені грати в меншості, а у Епіцентра К2 на ворота взагалі став польовий гравець Вадим Гордієнко. Можна було цим скористатися.

Та Budmonster-Akvilon зробив лише гірше. Команда відчайдушно помчала вперед відіграватися, аж поки не помилилися в атаці. Епіцентр К2 комбінаційно вийшов у контратаку, де Віктор Арановський оформив третій гол в пусті ворота. Добив суперника 4-й м’яч від Вадим Гордієнка, який передав “вітання” від своїх воріт. На завершення, в простій ситуації Конопчук обрізався на своїй половині поля, за що Юрій Щериця моментально покарав команду суперника.

5:1 — Епіцентр К2 захистив свою “бронзову” позицію в таблиці. За три тури до кінця команда відстає від SKIDKA на 4 очки. В теорії шанси є, а що буде на практиці — час покаже.

Влад Горянський, ФФзК