2Т (ТСП/Трансбуд) - SKIDKA
2Т /ТСП-Трансбуд/
SKIDKA
SKIDKA
Групповой Этап – Туры – Тур ХV – 9 февраля 2019 12:45 2Т /ТСП-Трансбуд/ - SKIDKA
10 (4) Удары (в створ) 22 (16)
13 Сейвы за игру 3
6 Фолы за игру 6
Мельник Виталий Лучшие игроки Цой Виктор
Мельник Виталий
22'
Ткаченко Эдуард
20'
Цой Виктор
35'
Медведь Дмитрий
36'

Гол Віктора Цоя залишає SKIDK’у в чемпіонській гонці

Непростий спаринг чекав на SKIDKA цього туру. По-перше, лідер чемпіонату Альтернатива-Сервіт отримала +3 бали до загального заліку, а тому SKIDKA не мала права на помилку. По-друге, гравці 2Т-ТСП-Трансбуд були налаштовані на те, аби відібрати очки, хоча з турнірної точки зору для них мало що змінювалося б. Проте, команда Віталія Мельника провела до цього два непрості поєдинки з лідерами чемпіонату, і тому на SKIDK’у вже були готові максимально.

Старт поєдинку вдався гравцям SKIDKA. Колектив створював дуже багато моментів, хоч вразити ворота так і не вдалося. Ткаченко на перших хвилинах мітив у дальній кут воріт, але не влучив як слід. Трохи згодом, Володимир Негель — воротар 2Т — декілька разів вступав у гру після дальніх ударів опонентів. Особливо небезпечний епізод в атаці згодом створив Віктор Цой. Обвівши двох гравців, Віктор віддав зручний пас на партнера, і лише останньому завадив голкіпер поцілити в ближню стійку.

Далі, SKIDKA створила ще кілька нагод, але після половини зіграного тайму колектив ТСП-Трансбуд призвичаївся до стилю гру суперника і почав відповідати. Дуже активним того дня був Апті Накаєв. Його дії у відборі та вбігання на швидкості створювали проблеми опонентам. Ще й Мельнику завадив каркас воріт. Непоганий постріл з гострого кута виконував Микола Кібиш. SKIDKA ж відповіла пострілом Галицького і ще більш гострим ударом в дев’ятку від Ткаченка — воротар був на місці.

Після перерви SKIDKA видихла з полегшенням, коли швидко повела в рахунку. Медвідь підключив Ткаченка по центру, де Едуард обробив м’яча і розстріляв впритул ворота суперника — 1:0. Відзначимо, що такі проникні передачі часто проходили в обороні 2Т. Свої нагоди подвоїти рахунок команда змарнувала, аж тут контратака пройшла у гравців ТСП-Трансбуд. Віталій Мельник заволодів м’ячем в центрі поля й з блискавичною швидкістю помчав до воріт, де не менш потужно розписався в воротах Дєнюжкіна — 1:1.

Гравці SKIDKA почали хапатися за голову, бо розуміли наскільки важко того дня їм давалися голи — а це міг бути останній шанс поборотися за золоті медалі Вищої ліги! Втім, команді вистачило натхнення дотистнути суперника, хоча зробити це було вкрай непросто. Команду за собою повів Віктор Цой. Він як ніхто інший вибухав у грі того дня, й саме його можна відзначати як кращого гравця. В одній з атак правим флангом Цой на замасі прибрав захист, змістився лівіше і, зрештою, відправив снаряд в сітку — за хвилину до кінця рахунок став 2:1! А коли на заключній хвилині Микола Кібиш грубо помилився поблизу своє штрафної, Дмитро Медвідь виконав остаточний вирок — 3:1.

Таким чином, SKIDKA на жилах вирвала перемогу, яка залишає їхній колектив у забігу за чемпіонством, хоча й не все залежитиме від них.