Альтернатива-Сервіт - BudmonsteR-Akvilon
Альтернатива-Сервит
BudmonsteR-AKVILON
Групповой Этап – Туры – Тур ХIV – 3 февраля 2019 20:30 Альтернатива-Сервит - BudmonsteR-AKVILON
33 (18) Удары (в створ) 30 (12)
11 Сейвы за игру 14
6 Фолы за игру 7
Глуцкий Иван Лучшие игроки Савчук Евгений
Киян Игорь
14'
Науменко Андрей
18'
Глуцкий Иван
28'
31'
Савчук Евгений
36'

“Альтернатива-Сервіт” : Ми переможемо за будь-яких умов!

Гравці "Альтернативи-Сервіт" перед звітним протистояння витратили чимало сил, адже за декілька годин до початку звітного протистояння відіграли матч кубку України в сонячній Одесі. Тому підопічні Миколи Костенко приїхали на звітну зустріч одразу з дороги та повинні були зіграти центральний матч туру далеко не в оптимальних кондиціях, але при цьому були надзвичайно мотивовані, адже діючому чемпіону необхідно наздоганяти колектив "Skidka", котрий розташовується наразі на першій сходинці. В свою чергу "Будівельники" підготувались просто відмінно до матчу, оскільми приїхали одразу з трьома голкіперами та практично всі найсильніші гравці з заявки були присутні на матчі, окрім Алексюка та Іванкевича. Підопічним Макаєва необхідна виключно перемога, щоб повернутись до боротьби за трійку.

Матч розпочався з чудових атак “Будівельників”. Підопічні Макаєва спробували діяти першим номером та декілька разів серйозно потурбували Бузинного потужними ударами. Правда, це й не дивно, адже колектив “Альтернатива-Сервіт” з перших хвилин випустив експериментальну трійку гравців, котрі мають вкрай мало ігрової практики та Андрія Науменко. Проте, навіть таки склад суперника не дозволив підопічним Макаєва відкрити рахунок у зустрічі, обстрілявши при цьмоу стійки воріт суперника. В свою чергу підопічні Костенко відповідали гострими контратаками, особливо відзначимо Максима Хижняка з шаленою швидкістю, котрий раз за разом самотужки створював моменти біля воріт суперника. Також варто зауважити, що з часом колектив “Альтернатива-Сервіт” став використовувати основну обойму і гра вирівнялась. Матч був надзвичайно динамічний, але першого результативного удару довелось чекати доволі довго. “Будівельники” не реалізовували чимало нагод і через це заробляли певні не обовязкові фоли, а порушення на 14-й хвилині стало шостим в матчі. Таким чином до виконання десятиметрового удару підійшов Глуцький, котрий не зміг пробити Марканіча(вийшов на стандарт), але на добиванні Ігор Киян був першим і відкрив рахунок у зустрічі -1:0. “Будівельникми” мали декілька хвилин, щоб виправити ситуаціюя, але так захопились атакуючими діями, що отримали “гол у роздягальню”. Хижняк ефектним фінтом прибрав двох гравців на швидкості, прорвався по флангу та віддав ювелірну передачу на Науменко, котрий ціною пошкодження встановив остаточний рахунок першого тайму -2:0.

Після перерви темп гри зріс в декілька разів, адже гравці обох команд додали в атакуючому плані. В складі “Будівельників” вийшов Корнійчук, котрий став регулярно та небезпечно стріляти по воротах суперника, а “Альтернативи-Сервіт” вартий відзнаки Ігор Біч. Адже саме цей футзаліст тримав в напрузі колектив “Budmonster-Akvilon” своїми шаленими пострілами з котрими дуже важко було впоратись Нещерету. За такого розвитку подій глядачі у спорткомплексі “КПІ” чекали результивних ударів і лише на 28-й хвилині рахунок був змінений. Підопічні Костенко розіграли домашню заготівку при виконанні кутового, а Глуцький з близької дистанції просто розстріляв ворота суперника -3:0. Сподіваємось, що аналогічну комбінацію гравці “Альтернативи-Сервіт” розіграють в протистоянні з “Титаном” у кубку України. Проте, повертаючись до матчу варто відзначити Андрія Потапова, котрий в складі “Будівельників” був найпомітнішим  і два рази зумів влучити в стійку. Зазначимо, що підопічним Макаєва не щастило та й Бузинний відверто піймав кураж. А на 31-й хвилині Нещерет вирішив підключитись до атаки і втратив мяч у центрі поля. Покарання було миттєвим, адже Глуцький в один дотик оформив черговий красиви гол і зняв питання відносно переможця зустрічі -4:0. Звичайно, підопічні Макаєва пішли ва-банк, але окрім голу престижу у виконанні Савчука нічого більше не змогли продемонструвати в атаці -4:1. Більше того, гол форварда “Будівельників” став останнім в матчі.

У підсумку можна сказати, що підопічні Миколи Костенко справжні герої, адже за один день провели дві фантастичні гри, котрі у підсумку завершились позитивним результатом. Колектив "Альтернатива-Сервіт" зумів показати свій клас та впритул наблизився до лідера, маючи при цьому гру в запасі. Натомість "Будівельники" відверто розчарували, особливо це стосується гри в завершальній стадії. Підопічні Макаєва стартували далеко не кращим чином у 2019-му році, тому вже в наступному турі необхідно переривати свою серію невдач.