Эпицентр К3 - Анреал-Atrix
Эпицентр К3
Эпицентр К3
Анреал-Atrix
Групповой Этап – Туры – Тур ХIII – 26 января 2019 14:10 Эпицентр К3 - Анреал-Atrix
29 (21) Удары (в створ) 8 (5)
4 Сейвы за игру 12
4 Фолы за игру 2
Войтенко Дмитрий Лучшие игроки Шорников Никита
Войтенко Дмитро
2'
Романовский Сергей
4'
Заворотный Ярослав
11'
Нестерук Виталий
14'
Демиденко Константин
25'
26'
Тимошенко Сергей
30'
35'
Сандецкий Денис
36'
Шорников Никита
34'

Рядова перемога для Епіцентру К3

Команда Епіцентр К3 посеред чемпіонату розгубила багато очок і, як результат, опинилася в нижній частині турнірної таблиці. Результати першої зустрічі 2019 року також були невтішними, тому в грі з Анреал-Atrix вони просто не мали права на помилку.

Від Анреал-Atrix очікували, загалом, більшої націленості на боротьбу. Команда в першому таймі відверто не вражала в атаці. Навпаки, фактично весь час гравці провели на своїй половині поля. Можливо, відсутність Ташука і Скорохода позначилася на атакувальній потужності команди. Що ж стосується оборони, то пропустила команда вже в дебюті зустрічі. Невдалий поперечний пас Вовченка в карний майданчик призвів до прикрого голу від Дмитра Войтенка. За декілька хвилин потому Сергій Романовський змістився в центр з флангу і влучно поцілив у дальню дев’ятку — 2:0.

Команда Епіцентр К3 не зупинялася. Удари виконувалися один за одним, в той час як суперник весь час проводив поблизу своїх воріт. Багато роботи було у воротаря Миколи Кучера, котрий створив у грі неймовірну кількість гарних сейвів, та все ж від усього рамку воріт за такої гри було важко врятувати. Середина тайму, і Заворотний більярдним пострілом влучає у вільну область воріт. 4:0 же рахунок став, коли Нестерук відгукнувся на простріл Шклярука до карного майданчика.

По перерві фактично нічого не змінилося. Епіцентр К3 з меншим ентізуіазмом мчав в атаку, проте цього було достатньо для того, аби покращувати гольову статистику команди. Так, Сандецький в пресингу відібрав м’яча у Паталаха, після чого і віддав ідеальний пас на Демиденка — 5:0. Одразу рахунок став більшим, тоді Войтенко дотепним чином поцілив у ближній від воротаря кут, 6:0.

В заключні хвилини Анреал-Atrix нічого не лишалося робити, як спробувати піти вперед з п’ятим польовим гравцем. Епіцентр К3 одразу ж “привітав” суперника за подібну сміливість голом воротаря по пустим воротам. Та все ж свій гол престижу Анреал-Atrix забив. Команда в тому відрізку гри створила декілька гострих нагод і в одній із них Шорніков в падінні поцілив під перекладину — 7:1.

Те, що гравці Епіцентру К3 грали в півсили стало зрозуміло, коли одразу ж після цього голу вони моментально забили свій. Сорокін з Романовським увірвался до штрафної зони суперника, де провели ідеальну атаку на високій швидкості. Фінальний рахунок на табло ж встановив Сандецький, який спокійно відсвяткував взяття воріт, як і вся команда протягом всієї гри.

Епіцентр К3 отримує заряд позитиву перед наступними іграми, а також можна зробити висновок, що проблеми Анреал-Atrix нікуди не зникли.