автогол
36'
37'

Камбек з 6 голами в другому таймі від No Motors

Після вдалої гри у попередньому турі, колектив No Motors очікував на суперника з нижньої частини таблиці. PARTIZAN також непогану ходу в останніх турах, а тому в грі вболівальники очікували на чимало забитих м’ячів та інтригу.

Не встигли команди увійти в гру, як автогол вивів колектив В’ячеслава Листопада вперед. Ярослав Аксьонов не встигав за прострілом і, як наслідок, зрізав м’яча у власні ворота — 1:0. За такого рахунку PARTIZAN не став сідати на власні ворота. Навпаки, команда діяла розкуто. Втім, посеред тайму No Motors відігралися. Савенко обігрався в стінку з Саківським, після чого вразити ворота з близької дистанції було не важко.

Відрізок матчу до перерви пройшов повністю під диктовку PARTIZAN. Чимало змарнованих моментів, але все ж потроху команда почала вириватися вперед по рахунку. Рахунок став 2:1 на їхню користь, коли відскок м’яча після розіграшу кутового підстеріг Мовчан. За лічені хвилини “партизани” перевірили на міцніть перекладину, а згодом, Побережний ідеальним пострілом закрутив м’яча в самісіньку дев’ятку — 3:1!

Здавалося, що PARTIZAN того дня виглядав солідніше, однак все змінилося в другому таймі. No Motors створили купу моментів в дебюті другого тайму, після чого допустилися прикрої помилки підчас розіграшу кутового з-боку суперників. Мельник вирішив з кутового прострілити в ближній кут, і там голкіпер No Motors пропустив м’яча у власні ворота з нульового кута — 4:1. Після такої помилки глядачі вважали, що гра вже завершена. Але так не думали гравці No Motors.

Команда дуже швидко почала відіграватися. Десь у взятті вороті No Motors допомагав фарт. Але не у випадку з другим голом, де воротар Олександр Поліщук ефективно зіграв п’ятого польового у контратаці. Завдяки рикошету від захисника, Руслан Савенко перевів м‘яча під самісіньку перекладину і оформив третій гол команди. Часу було мало, однак голи на тому не завершилися. На 32-й хвилині зустрічі у No Motors проходить контратака, де Олександр Семенов зрівняв рахунок у зустрічі — 4:4. Однак на цьому нічого не завершилося.

До кінця поєдинку лишалися лічені хвилини, однак суперники подарували присутнім справжнісіньку драму. No Motors продовжували діяти з п’ятим польовим, аж поки Аксьонов знову не “привіз” гол на пусті ворота. PARTIZAN отримав бажаний результат 5:4, який утримати лишалося хвилину. І почалося справжнісіньке пекло! Триває атака No Motors, де в межах карного майданчика суперник в дотик розігрує атаку і Побережний зрізає м’яча у власні ворота — 5:5. Думали, це все? Ні, за лічені секунди груба помилка тепер вже голкіпера PARTIZAN на виході дозволяє Семенову головою забити у порожні ворота! No Motors веде в рахунку, 30 секунд до фіналу і... PARTIZAN не відіграється в своєму епізоді, а вже в наступному Семенов з розвороту оформлює гол з центру поля і, тим самим, ставить крапку в цьому двобої.

7:5 — No Motors з 19 очками тепер впритул наблизились до 2Т-ТСП-Трансбуд, а PARTIZAN покинув спорткомлекс “КПІ” з втраченими сподіваннями.