BudmonsteR-Akvilon - DITAK
BudmonsteR-AKVILON
DITAK
DITAK
Групповой Этап – Туры – Тур ХIII – 26 января 2019 11:20 BudmonsteR-AKVILON - DITAK
23 (18) Удары (в створ) 27 (19)
14 Сейвы за игру 16
8 Фолы за игру 12
Химяк Павел Лучшие игроки Митленко Константин
Конопчук Сергей
25'
Химяк Павел
28'
Потапов Андрей
31'
Химяк Павел
31'
Митленко Константин
4'
Глуздовский Евгений
21'
Ляхович Михаил
22'
26'
33'

DITAK стає загрозою для авторитетів!

Команда Руслана Драбіка продовжує набирати хід! Після героїчної нічиї у матчі минулого туру з 2Т, DITAK створи нову сенсацію, перегравши Budmonster-Akvilon.

Цей матч команди розпочали ну дуже жваво, обмінявшись двома небезпечними моментами на першій хвилині гри. Особливо запам’яталися епізоди «монстрів», коли Хімяк і Потапов перевірили на міцність каркас воріт Загоруйко.

Про В’ячеслава потрібно говорити окремо, адже він став справжнім героєм своєї команди. Але спочатку зазначимо, що вже на 4-й хвилині матчу Мітленко скористався передачею Капустіна з кутового, відкривши рахунок у зустрічі – 0:1. Наприкінці першого тайму «монстри» створили купу моментів біля воріт суперника, але Загоруйко творив дива.

Більше того, наприкінці першого тайму він відбив пенальті від Алексюка.

На цьому перший тайм було завершено, а от друга половина цієї гри стала справжнім кошмаром для команди Ільдара Макаєва. Спочатку другу жовту картку отримав Алексюк, а через хвилину забив Глуздовський – 0:2.

Потім був гол Ляховича, а ще через хвилину пряма червона кратка для Іванкевича за фол останньої надії. Таким чином, за шість хвилин другого тайму «монстри» отримали два голи у свої ворота, та втратили двох ключових гравців.

Однак навіть за рахунку 0:3 нас очікували над драматичні останні хвилині матчу. По-перше, «монстри» пішли грати з п’ятим польовим гравцем, а по-друге, почали скорочувати відстань у рахунку. У підсумку за три хвилини до фінальної сирени DITAK вигравав в один м’яч – 5:4 (хет-рик оформив Мітленко), і, з великими труднощами, але зміг втримати переможний результат.

Картина другої половини гри була б не повною, якби ми не зазначили, що Загоруйко встиг відбити ще один пенальті, а також не пропустив після десятиметрового удару від Потапова.