2Т (ТСП/Трансбуд) - Альтернатива-Сервіт
2Т /ТСП-Трансбуд/
Альтернатива-Сервит
Групповой Этап – Туры – Тур ХIII – 26 января 2019 10:00 2Т /ТСП-Трансбуд/ - Альтернатива-Сервит
16 (10) Удары (в створ) 25 (15)
9 Сейвы за игру 8
6 Фолы за игру 7
Накаев Апти Лучшие игроки Киян Игорь
Кодацкий Николай
5'
Накаев Апти
34'
Киян Игорь
4'
Шайдюк Евгений
4'
Киян Игорь
8'
10'
Киян Игорь
28'
Атаманенко Вадим
33'

Альтернатива продовжує наздоганяти втрачене перше місце!

Підопічні Миколи Костенко три матчі поспіль не  могли переграти команду Віталія Мельника, тричі зігравши з 2Т внічию. Таким чином, перед цим протистоянням можна було говорити про зародження нового дербі в раках Вищої ліги чемпіонату Києва.

Тим не менш, у звітному матчі все було більш менш однозначно. По-перше, Альтернатива хотіла реабілітуватися за поразку 1:5 від колективу Skidka в попередньому турі, а по-друге, 2Т все ж таки не міг похвастати довгою лавою запасних, простіше кажучи команді Мельника не вистачало фізичних сил.

У обох команд були втрати перед цим матчем. 2Т не мг розраховувати на Севериненка, а підопічні Миколи Костенка приїхали на матч без Костянтина Макєєва.

Що стосується подій, якій безпосередньо відбувалися на паркеті спорткомплексу КПІ, то вже на 4-й хвилині матчу Кіян рахунок відкрив, точно пробивши з ліні штрафного майданчика – 0:1.

Досить швидко Шайдюк зміг подвоїти перевагу своєї нової команди, в черговий раз продемонструвавши, що він відмінно вписався в обойму Миколи Костенка – 0:2. Тим не менш, потрібно віддати належне команді Віталія Мельника, яка одразу, зусиллями Кодацького, змогла скоротити розрив у рахунку. Інше питання, що в кінці першого тайму Микола отримав пошкодження, в наслідок чого не зміг вийти на другий тайм.

Альтернатива, в свою чергу, ще в першій половині матчу зняла усі питання, щодо інтриги, а Кіян і Шайдюк оформили дубль – 1:4. У другому таймі команди помітно знизили темп, хоча 2Т намагався зміни хід гри, підключаючи п’ятого польового гравця. Тим не менш, дивідендів це не принесло і, більше того, Альтернатива-Сервіт забила ще двічі. Хоча остання слово все ж таки було за Апті Накаєвим, який встановив остаточний рахунок зустрічі – 2:6.