Видео матча
Альтернатива-Сервіт - SKIDKA
Сезоны
Отчет
Альтернатива-Сервит
Альтернатива-Сервит
SKIDKA
SKIDKA
Групповой Этап – Туры – Тур XII – 20 января 2019 13:10 Альтернатива-Сервит - SKIDKA
18 (7) Удары (в створ) 18 (16)
12 Сейвы за игру 6
9 Фолы за игру 7
Шайдюк Евгений Лучшие игроки Гавриленко Виталий
Шайдюк Евгений
24'
Гавриленко Виталий
7'
Гавриленко Виталий
19'
Галицкий Александр
24'
Марьевич Андрей
25'

Реваншу бути!

В першому колі колектив “Skidka“ програв діючому чемпіону, тому прагнув реабілітуватись. Більше того, підопічні Віктора Пантелейчука продемонстрували максимальний збір на матч та готові були продемонструвати свої кращі якості. Натомість представники “Альтернативи-Сервіт“ за 14 годин до старту звітного протистояння провели дуже непростий матч кубку України, тому підходили до гри не в оптимальних кондиціях. Проте, для підопічних Миколи Костенко звітне протистояння було вкрай важливе, адже це гра з прямим конкурентом за золоті медалі.

Матч розпочався не кращим чином для команди “Альтернатива-Сервіт”, адже підопічні Віктора Пантелейчука одразу зі стартовим свистком почали диктувати свої умови гри. Більше того, гравці команди “Skidka” абсолютно нічого не дозволяли своїм опонентам та діяли першим номером. Підопічні Костенко змушені були захищатись і при цьому практично не проводили атак у відповідь. Натомість вже на 7-й хвилині ігрового часу Гавриленко зумів втілити перевагу свого колективу в результативний удар -0:1.

 

Підопічним Миколи Костенко довелось активізуватись, але певна втома була присутня у гравців “Альтернативи-Сервіт”, тому ніяк не вдавалось продемонструвати свою кращу гру. Звичайно, були удари з дальньої та середньої дистанції в напрямку володінь Денюжкіна, але цього замало, щоб говорити про реальний шанс гол-відповідь. З іншої сторони гравці команди “Skidka” мали набагато більше нагод, щоб примножити свою перевагу, але шалені удари Цоя та Гавриленко приймали на себе захисники “Альтернативи Сервіт”. Зазначимо, що підопічні Пантелейчука набагто переконливіше виглядали за своїх опонентів, але у першій половині матчу глядачі побачили лише один результативний удар.

 

Друга половину матчу розпочалась з того, що підопічні Пантелейчука заробили право на пенальті(6м). До позначки підійшов Гавриленко та без проблем оформив дубль-0:2. Ситуація для “Альтернативи-Сервіт” стала критична, адже необхідно було забивати мінімум двічі. Проте, підопічні Пантелейчука проводили реально класний матч та не залишали шансів суперникам. Зазначимо, що на 24-й хвилині ігрового часу команди обмінялись результативними ударами, але при цьому знову таки колективу “Альтернатива-Сервіт” необхідно було забивати мінімум двічі, щоб відігратись -1:3.

 

Щоправда підопічні Костенко не впорались з цим завданням, адже на вже за хвилину Марьевич чудово підключився до атаки свого колективу та практично зняв питання відносно переможця зустрічі-1:4. Звичайно, колектив “Альтернатива-Сервіт” пішов в атаку з 5-м польовим, але це не принесло жодних дивідентів, адже підопічні Пантелейчука зіграли просто відмінно та зберегли переможний результат.

 

Таким чином підопічні  Віктора Пантелейчука взяли реванш за поразку в першому колі і чудово стартували у 2019-му році. В свою чергу колектив «Альтернатива-Сервіт» зазнав поразки, адже грати матчі такого рівня два дні поспіль і практично без відпочинку-дуже непросто, оскільки в грі були задіяні всі гравці, що й у кубковій дуелі.