Анреал-Atrix - Эпицентр К2
Анреал-Atrix
Эпицентр К2
Эпицентр К2
Групповой Этап – Туры – Тур XII – 19 января 2019 14:10 Анреал-Atrix - Эпицентр К2
11 (6) Удары (в створ) 27 (21)
13 Сейвы за игру 5
2 Фолы за игру 2
Вовченко Сергей Лучшие игроки Арановский Виктор
Вовченко Сергей
24'
Щерица Юрий
1'
Арановский Виктор
8'
13'
Мельник Юрий
19'
Трипольский Александр
23'
Дударь Виталий
26'
Гордиенко Вадим
30'
Торшин Андрей
35'

«Aнreal-Atrix» в своєму стилі

«Нереальні» наразі без залікових балів, тому була надія, що в новому році ця ситуація зміниться. Правда, колектив «Aнreal-Atrix» приїхав далеко не в оптимальному зборі, чим сам собі ускладнив завдання на гру. З іншої сторони команда «Епіцентр К-2» не могла розраховувати на Юрій Балашева, а всі інші гравці були в основній обоймі і також долучився зірковий Юрій Мельник. Тому у звітному протистоянні «Будівельники» були безперечними фаворитами.

Матч розпочався не кращим чином для колективу «Aнreal-Atrix». Адже вже на 40-й секунді ігрового часу Юрій Щириця потужним ударом з-за меж штрафної площі поцілив точно під поперечину-0:1. З цього голу все почалось, адже підопічні Тараса Шпички оформили гол та повністю взяли гру під контроль і нічого не дозволяли своїм опонентам. «Нереальні» натомість були зосереджені на оборонних діях, а в атаці практично нічого не могли зробити. Номінальним господарям було дуже непросто, адже відсутність кількох гравців основного складу давалась в знаки. Зазначимо, що «Будівельники» не демонстрували швидкостей, але при цьому доволі легко оформили свій другий гол. Арановський наважився на постріл з дальньої дистанції, а Кучер припустився грубої помилки на лінії воріт-0:2. Не встигли «Нереальні» отямитись від другого голу, як за 5-ть хвилин Арановський просто вбив інтригу в матчі-0:3. Колектив «Aнreal-Atrix» не мав реальних нагод, щоб скоротити відставання в рахунку, тому на перерву команди пішли за комфортної переваги «Будівельників».

Після перерви абсолютно нічого не змінилось, адже глядачі спорткомплексу «КПІ» побачили два швидкі голи у виконанні колективу «Епіцентр-К2». Мельник та Тріпольський знову засмутили голкіпера «Нереальних» і просто зняли питання відносно переможця матчу -0:5. Такий рахунок дещо розслабив номінальних гостей, тому не дивно, що представники «Aнreal-Atrix» змогли скоротити відставання в рахунку. Сергій Вовченко вдало підключився до атаки і оформив гол престижу-1:5. Щоправда цей гол ніяким чином не вплинув на хід матчу. «Будівельники» продовжували насолоджуватись футзалом і грати у своє задоволення. Більше того, в складі «Епіцентру К» оформили голи, Дударь та Гордієнко, котрі не часто відзначаються результативними пострілами-1:7. Очевидно, що за такого розвитку подій колектив «Aнreal-Atrix» не мав шансів на камбек, а крапку в матчі поставив Торшин, оформивши свій результативний удар на останній хвилині ігрового часу-1:8.

У підсумку можна сказати, що «Будівельники» оформили розгром, абсолютно не прикладаючи для цього зусиль. Підопічні Тараса Шпички дуже легко оформили три бали та вже чекають наступний тур, щоб продовжити свій шлях за медалями та трофеєм. В свою чергу «Нереальні» знову розчарували  і якщо в другому колі представники «Aнreal-Atrix» зможуть набрати хоча б один бал, то це вже буде досягнення, а наразі ситуація виглядає критично.