No Motors - BudmonsteR-Akvilon
No Motors
No Motors
BudmonsteR-AKVILON
Групповой Этап – Туры – Тур XII – 19 января 2019 12:50 No Motors - BudmonsteR-AKVILON
16 (11) Удары (в створ) 26 (17)
4 Сейвы за игру 6
8 Фолы за игру 7
Савенко Руслан Лучшие игроки Потапов Андрей
Семенов Александр
15'
Сакивский Евгений
17'
Савенко Руслан
26'
28'
29'
Краевой Дмитрий
22'
Савчук Евгений
28'
Химяк Павел
31'
Потапов Андрей
36'

Новий рік-нові звитяги!

Протистояння між командами «No Motors» та «Budmonster-Akvilon»  було одним з найцікавіших в турі. «Автомобілісти» не виглядали фаворитами в цій парі, але при цьому відомі своїм характером та бійцівськими якостями, тому прагнули зупинити одно з лідерів чемпіоната. В свою чергу підопічні Ільдара Макаєва вже вигравали «No Motors», тому зараз необхідно було згадати попереднє коло та повторити свій результат.

По першим хвилинам важко було віддати перевагу одній з командж, адже кожен прагнув проявити себе з кращої сторони. Більше того, “Автомобілісти” дуже серйозно підготувались до гри, а підопічні Ільдара Макаєва явно не очікували такої активності від своїх опонентів. “Будівельники” діяли комбінаційно та більшість своїх атак завершували ударами по воротах, але тактичні схеми команди “No Motors” заслуговують на визнання. Більше того, саме “Автомобілісти” організували перший найнебезпечніший момент в матчі, але Семенов з пів метру влучив у стійку, після передачі Саківського! Це був перший дзвоник для підопічних Макаєва, котрий “Будівельники” відверто проігнорували.

Натомість у представників “Budmonster Akvilon” був фантастичний збір і важко порахувати, скільки було задіяно ігрових четвірок. Щоправда через регулярні заміни, “Будівельникам” важко було проявити себе в атаці на сто відсотків. А вже на 15-й хвилині ігрового часу глядачі побачили перший результативний удар. Олександр Семенов наважився на дальній гарматний постріл, і як виявилось прийняв вірне рішення -1:0. “Будівельники” прагнули відігратись, адже ще залишалось трохи часу у першій половині матчу, але замість цього пропустили від Саківського гол у роздягальню -2:0. Саме за такого рахунку команди пішли відпочивати.

Після перерви стало ще цікавіше, адже “Будівельники” вийшли надзвичайно мотивовані. Більше того, другу половину матчу підопічні Макаєва почали просто блискуче. Адже спочатку змогли відзначитись ударом в стійку, а згодом Крайовий відгукнувся на передачу з глибини поля та скоротив відставання в рахунку до мінімуму-2:1. “Автомобілісти” самі винні, адже віддали ініціативу супернику та не квапились в атаку. Щоправда, поспіх представників “Budmonster-Akvilon” обернувся крахом для номінальних гостей. Нещерет підключився до атаки свого колективу, а мяч було втрачено і в результаті чого Савенко практично з центру поля знову повернув комфортну перевагу своєму колективу -3:1.

Підопічні Макаєва йшли вперед великими силами, але при цьому не реалізовували власні моменти. Натомість “Автомобілісти” в цьому показали приклад для своїх суперників. Аксьонов заробив стандарт неподалік штрафної площі суперника, а Савенко прямим ударом під стійку оформив черговий важливий гол -4:1. Це була серйозно заявка на успіх від “Автомобілістів”, але за хвилину команди вже знову обмінялись результативними ударами -5:2.

Підопічні Макаєва розуміли, що часу залишається не так то багато, тому треба було ризикувати. Звичайно, це благородна справа, але виправити ситуацію не вдалось. Адже “Будівельники” просто скоротили відставання до мінімуму, а на більше вже просто не було час -5:4.

«Автомобілісти» оформили вкрай важливу перемогу і починають новий рік з серйозного результату. Очевидно, що колектив «No Motors» готовий організувати проблеми лідерам, тому далі буде ще цікавіше за цією командою. В свою чергу підопічним Ільдара Макаєва слід зробити висновки та продовжувати рухатись балі. «Будівельники» хоч програли, але все одно залишаються в групі лідерів.