Химяк Павло
34'

В дебютному сезоні «Атлетик» стає володарем «бронзи»!

Питання всього сезону стояло перед командою з Броварів перед останньою грою Вищої ліги. Справа в тому, що «SKIDKA» наступала на  п’яти, а тому аби залишитися на третій сходинці таблиці команді «Атлетик» конче потрібно було перемагати в останньому турі. З таким тиском команда Тараса Шпички впоралася на всі сто відсотків!

Хто слідкував за грою «Атлетика» в минулому турі проти «Джуніорс», той розумів, що ні про яку нервовість не могло бути й мови. Головний тренер налаштував своїх бійців на конструктивний футзал, по якому супернику «RED» було вкрай важко щось протиставити.

Для «RED» це був матч на наступний день одразу після виснажливої гри-відповіді у Кубку України з футзалу, де команда залишила багато сил та, мабуть, всі емоції. Річ у тім, що в рамках Вищої ліги команда вже не могла покращити своє положення. Всі ці фактори десь і відобразилися на загальному малюнку гри, хоча гравці «RED» створили чимало проблем свіжим опонентам. Незважаючи на це, рахунок у грі відкрили саме гравці «Атлетика». Проникна передача пройшла уперед на Степаненка, де капітан в дотик розстріляв ближній кут воріт – 1:0. «RED» доволі швидко реабілітувався. Голкіпер запустив флангом Михайла Гера і той майстерно завершив епізод ударом низом – 1:1. В середині тайму Бровари знову вийшли уперед. Того разу Поночовний обігрався в стінку з Салтановим, завдяки чому Володимир вийшов один в один на воротаря – 2:1. Трохи згодом команда провела третій гол. Десь не без допомоги зрізки м’яча від Гера Андрій Скрид зумів рахунок збільшити.

«RED» приємно здивував своєю віддачею грі. Майстерності гравцям команди не займати. Тому яскравим прикладом може слугувати момент, коли рахунок став 3:2. Максим Коробка упевнено розібрався в епізоді з дальньою передачею та пробив повз кіпера. Ворота «червоних» в останні хвилини до перерви врятувала штанга, однак везіння повернулося обличчям до «Атлетика» в ситуації з дальнім пострілом Поночовного – голкіпер Старанчук мав брати той удар, 4:2. До перерви скоротити рахунок до мінімального знов могла команда Анатолія Бендика. Коробка віддав зручний пас на Химяка. Павло в дотик носком запускав снаряд у ближній кут, однак воротар підстрахував.

Карти команді «RED» з планами на другий тайм змішав швидкий гол «Атлетика». Одразу два гравці команди з Броварів втекли в контратаку, де на дальній стійці Поночовний в підкаті перевів м’яч в сітку. Відзначимо, що тим самим Володимир оформив особистий хет-трік у грі! Проблем додав неприємний рикошет від Гера знову в свої ворота (6:2), після чого Павло Корнійчук та команда стали діяти з п’ятим польовим. То Корнійчук, то Таразевич по чергі виходили в манішці, аби створити кількісну перевагу. Десь подібна схема приносила плоди. Так, сам Михайло Гер сповна виправився за свої невдалі дії в обороні. Його другий гол був забитий в стилі Ліонеля Мессі, а згодом хет-трик Михайло оформлював божевільним ударом головою! Втім, до цього у «Атлетика» Столярчук довів кількість забитих голів до семи, пробивши по центру. В решту часу «Атлетик (Бровари)» зумів використати фактор пустих воріт у суперника. Спочатку Віталій Воронков дальнім пострілом зробив рахунок 8:4, а трохи пізніше Салтанов в результаті пресингу в центрі поля відзначився схожим голом в пусті – 9:4.

«RED» сказав своє останнє слово в кінцівці гри, коли Павло Химяк вибіг з партнером на чужі ворота. Павло самотужки розправився з воротарем суперника – 9:5. «Атлетику» ж часу вистачило на те, аби відзначитися ще двічі. Загура головою перекинув опікуна, а Бодров спокійно покотив м’яч через все поле в пусті ворота – 11:5.

Матч закінчився з переможним для «Атлетика» рахунком. Колектив завоював бронзові нагороди Вищої ліги, чим гравці дуже тішилися! Для тренера броварської команди Тараса Шпички це друга поспіль «бронза» Вищої ліги – рік тому він мав аналогічний здобуток тренуючи «RED», парадокс.