2T /ТСП-Трансбуд/ - Джуніорс

2Т /ТСП-Трансбуд/
Джуніорс
Джуніорс
Групповой Этап – Туры – Тур XVII – 10 марта 2018 12:50 2Т /ТСП-Трансбуд/ - Джуніорс
19 (15) Удары (в створ) 16 (11)
7 Сейвы за игру 8
7 Фолы за игру 3
Кострома Ігор Лучшие игроки Глуцький Іван
Кострома Ігор
15'
Кібиш Микола
32'
Глуцький Іван
18'
26'
Крошан Денис
27'
Севериненко Олександр
34'

«Джуніорс» знімає всі питання стосовно срібних нагород за тур до кінця

Після того, як «Джуніорс» в попередньому матчі поступився «Атлетику (Бровари)» в божевільному поєдинку (10:3), перед командою стояло завдання будь-що набирати очки в двох матчах, що у них залишалися. Все тому, якби за дві гри команда Вадима Гордієнка здобула лише 1 бал, то «Атлетик (Бровари)» міг би обігнати команду на шляху до срібних нагород Вищої ліги. Втім, перші ще за тур до кінця вирішили своє турнірне завдання.

Перший час «2Т-ТСП-Трансбуд» та «Джуніорс» взагалі не створювали небезпеки. Обидві команди грали на межі надійності, а тому на загострення гравці йшли рідко. «Джуніорс» частіше вибігав на половину поля суперника, де такі гравці як Глуцький та Бутко шукали долі в дальніх пострілах. Ближче до середини тайму «2Т-ТСП-Трансбуд» стали діяти більш рішуче. Андрій Потапов двічі перевіряв реакцію голкіпера. А от його партнер по команді рахунок відкрив. Все сталося на 15-й хвилині, коли Микола Кібиш прострілив в штрафну зону, де Ігореві Костромі було дуже незручно пробивати, однак останній «склався» й в падінні вколотив м’яча в сітку!

Команда «Джуніорс» прокинулася, оскільки сценарій для них був не досить втішний. І десь пощастило колективу відігратися за лічені секунди до перерви. Відскік м’яча поблизу штрафного майданчика дозволив Івану Глуцькому несподівано заволодіти ним, звідки Іван легко переграв голкіпера – 1:1. Після перерви «Джуніорс» аналогічно розпочав контролювати гру. Довгі комбінації все ж почали давати результат. Так, на 26-й хвилині гри команда вийшла вперед. Антон Бутко прострілив на дальню стійку, де Івану Глуцькому лишалося лише результативно переправити снаряд в сітку – 2:1.

«2Т-ТСП-Трансбуд» відповіли дальнім пострілом Олександра Пекнія, з яким голкіпер «Джуніорс» ледве впорався. Команда почала оголювати тили, через що «Джуніорс» мав дуже багато опцій для контратак. Проте, третій гол колектив оформив у досить курйозному моменті. Денис Крошан вирішив з ауту навмання відправити м’яч вбік воріт і не прогадав. Воротар Негель доторкнувся до снаряду, а тому взяття воріт було зафіксовано – 3:1. Втім, суперник не здавався. Одразу після того Кострома віддячив Кібишу зручною передачею нахід на фланг атаки, звідкіль Микола дотягуючись в падінні блискуче поцілив у дальню дев’ятку!

Лишалось мало часу, тому «2Т» вирішили залучати п’ятого польового гравця. Якісь яскраві миттєвості виникали, однак все перекреслила обрізка на своїй половині поля. М’яч в тій ситуації перехопив Бутко, який побачив забігання Севериненка – 4:2. В лишившийся час голкіпера прямим пострілом перевірив Кібиш, також Пекнію не вдалося пробити повз захисника з близької дистанції до воріт. Гра на тому і завершилася. «Джуніорс» набрали 33 бали і за тур до кінця завоювали срібні медалі Вищої ліги сезону 2017/2018!