34'
Кутовий Ярослав
35'

Воронков дарує команді надію

Хто пропустив поєдинок «Атлетика» з «Джуніорс», тим дуже радимо переглянути хайлайти цього божевільного матчу! Гра команд, які знаходяться на третьому та другому місці в таблиці відповідно, і у котрих були поставлені максимальні завдання того дня, не залишила байдужим нікого.

Навіть до гри букмекери віддавали перевагу «Джуніорсу», однак сталося не як гадалося. «Атлетик (Бровари)» задав просто божевільний темп у дебюті зустрічі, завдяки чому їхня команда вже в середині першого тайму володіла перевагою в 2 м’ячі! Рахунок було відкрито після прострілу в штрафну зону на одразу декількох гравців «Броварів». Івонко дотепно пропустив м’яча, а от Поночовний з декількох метрів потужним пострілом перевів снаряд в сітку! «Джуніорс» намагався відігратися, проте у команди взагалі не було простору та часу на роздуми. Настільки по нотах розібрав головний тренер команди «Атлетика» гру знайомого йому колективу, що «Джуніорс» важко було упізнати. 2:0 рахунок став, коли забив Степанено в дотик після зручної передачі від партнера.

«Джуніорс» трохи оговтався в середині тайму, коли вдалося нарешті розпечатати ворота опонентів. Віктор Арановський з непростого кута прицільно точно пробив в сітку – 2:1. Були після того моменти як у одних, так і у інших. На полі, доречі, вистачало грубощів, і в певний момент все переросло в пробиття дабл-пенальті. Здавалося, що фортуна на боці гравців «Джуніорс», однак пробити голкіпера їм тоді не вдалося. Що казати, якщо на те було цілих три спроби! Настільки надійно Воронков стояв у воротах, що а ні Глуцький двічі, а ні Бутко не змогли рахунок зрівняти. «Не забиваєш ти – забивають тобі», футбольна прикмета спрацювала як ніколи. Увімкнувся «Атлетик (Бровари)», завдяки чому вже їхня команда за лічені секунди до свистка двічі виконала пенальті у відповідь! Мабуть, найприкріший епізод став у моменті з другим вердиктом судді, де Юрій Балашев не за правилами збив суперника в своєму карному майданчику, за що побачив перед собою червону картку! Вадим Гордієнко став на ворота підчас пробиття пенальті, та втім не зумів завадити Степаненку збільшити рахунок у грі – 3:1.

Видалення єдиного воротаря, який був в заявці стало для «Джуніорс» справжнім потрясінням. Діватись було нікуди, «Джуніорс» всіма силами пішов уперед, за що моментально отримав гол в пусті ворота – 4:1. Після того, Поночовний став автором результативної передачі на Степаненка, який і в тому епізоді не схибив, 5:1. Хвилинна надія завіяла в атмосфері, коли команда Вадима Гордієнка змогла на один гол скоротити відстань. Та для них вкрай невтішним став ще один епізод, де рефері за відвертий зрив атаки руками видалив з поля ще одного представника «Джуніорс». «Атлетик» же максимально швидко оговтався, особливо упевненості команді додав другий гол Поночовного. Володимир розстилаючись в підкаті на дальній штанзі забив надважливий гол – 6:2.

До кінця поєдинку «Атлетик (Бровари)» знущався над суперником, довівши перемогу до розгрому.  Здебільшого, голи виконувалися по пустим воротам після контратак. Рахунок для команди швидко став 10:2, після чого гравці дали іншій команді трохи простору попереду. А от «Джуніорс» не здався б при будь-якому негативному рахунку. Третій гол «Джуніорс» у грі виконав Денис Крошан. Після того Веремійчук вибігав до контратаки, але не встиг. Зрештою, на тому гру було завершено.

«Атлетик (Бровари)» максимально якісно зі свого боку побудував гру проти суперника та фактично зберіг під своїм контролем долю бронзових нагород. А от, для «Джуніорс» питання нав’язати боротьбу «Альтернативі» було знято після цієї нищівної поразки.