Галицький Олександр
35'
35'

«SKIDKA» до останнього змагається за вихід на третє місце

Команда Віктора Пантелейчука перед грою 16 туру мала перед собою непросте завдання. В теорії «SKIDKA» зберігає шанси на підвищення в турнірній таблиці, а саме на третю сходинку таблиці. Для цього, однак, колективу окрім власних перемог необхідно також озиратися на «Атлетик (Бровари)», який того дня грав свій матч пізніше.

Після легкої розминки з «ЧША» тижнем раніше, команда упевнено розпочала перший тайм поєдинку проти «PARTIZAN». Рахунок було відкрито після стартових хвилин. Ілля Білик вдало зіграв на добиванні в штрафній зоні після стандарту! За декілька хвилин Щериця здивував усіх присутніх неймовірно красивим голом під перекладину. А буквально після того Білик оформлював дубль. Богдан Дердель віддав комфортну передачу на хід п’ятнадцятому номеру, де той перекатом обіграв воротаря та встановив рахунок на табло 3:0.

Гра не клеїлася у «партизан», по такому результату В’ячеслав Листопад вирішив випускати п’ятого польового гравця, яким традиційно був Олег Бондарчук. Підвищився пресинг на чужі ворота. Десь здалося, що «SKIDKA» боялася йти уперед. Після серії атак на 15-й хвилині гри Сергій Мельник холоднокровно розстріляв голкіпера з близької відстані – 3:1. «SKIDKA» весь той час намагалася поцілити в пусті ворота опонентів, та час першого тайму було вичерпано.

Після перерви «SKIDKA» знову дуже активно провела стартові хвилини на полі. 4:1 рахунок збільшився, коли Юрій Щериця вдруге розстріляв ворота суперника, хоча цього разу відстань до воріт була набагато комфортніша. Проте, інтрига в грі не зникла. «PARTIZAN» скоротив відставання до одного голу! Спочатку, Сергій Мельник з гострого кута влучно поцілив у ближній кут воріт, а трохи згодом гравець віддав ідеальну передачу на відмітку в 6 метрів в ноги Бульбіну – 4:3! На допомогу «SKIDKA» прийшов їхній воротар. Віталій Дєнюжкін в одній з атак на свої ворота заволодів м’ячем та влучно переправив його через все поле в пусту сітку воріт, 5:3. Після того, «PARTIZAN» просто відкрив повний доступ до свого каркасу воріт. Шостий гол суперник забив після технічного удару верхом у виконанні Білика, за ним по разу відзначилися Щериця, Дердель та Галицький.

На останній хвилинах «PARTIZAN» оформив два «втішних голи» на чому все й завершилося. 9:5 – «SKIDKA» після 14 матчів тепер має 25 пунктів в турнірній таблиці Вищої ліги.