2T /ТСП-Трансбуд/ - PARTIZAN

2Т /ТСП-Трансбуд/
PARTIZAN
PARTIZAN
Групповой Этап – Туры – Тур XV – 24 февраля 2018 14:15 2Т /ТСП-Трансбуд/ - PARTIZAN
23 (15) Удары (в створ) 19 (11)
7 Сейвы за игру 10
10 Фолы за игру 7
Потапов Андрій Лучшие игроки Бульбін Олександр
Потапов Андрій
8'
Бровко Дмитро
16'
24'
27'
Кучук Сергій
31'
Данилів Віктор
9'
Бульбін Олександр
13'
28'
Бондарчук Олег
32'

«PARTIZAN» програє за схожим сценарієм

Супер-матч розписали «2Т-ТСП-Трансбуд», яким потрібні були 3 пункти для того, аби наздоганяти основну когорту команд, та «PARTIZAN», в якого затягнулася криза. Абсолютно типовий сценарій для «партизан» стався в грі, коли всі старання команди зійшли нанівець в кінцівці.

Розпочалося все не зовсім оптимістично для «PARTIZAN». Суперник діяв дуже академічно з м’ячем, мало даючи створювати у відповідь. Проте, «2Т» ледь не поплатилися за свою зухвалість. «PARTIZAN» увімкнув швидкості й виник момент у Мовчана, який з пари метрів не зміг переграти кіпера. У «2Т» одразу пройшла контратака флангом, де Бондарчук ідеально віддав Потапову на пусті ворота – 1:0! В середині тайму «PARTIZAN» відігрався. Данилів вийшов на оперативний простріл, звідки упевнено низом відправив снаряд в сітку, 1:1.

«PARTIZAN» захопився атакою. Були цікаві епізоди, як удар здалеку Бульбіна. Проте, хитрість Олександра в іншому епізоді дозволила команді вийти уперед. З аута Бульбін вирішив прострілити по воротах, де голкіпер Петров доторкнувся м’яча та пустив того в ближній кут воріт – 2:1! Зрівняла рахунок команда «ТСП-Трансбуд» також десь завдяки ляпу воротаря. Щуріков не побачив політ м’яча з-поміж своїх захисників, в результаті чого прямий удар Бровка влетів у дальній кут, 2:2.

«2Т» на другий тайм вже налаштовувалися більш відповідально. Пропала та академічність й розпочалась вибухова гра. По такій грі колектив Віталія Мельника регулярно сторював загрозу, й в середині тайму Потапов з гострого кута оформив дубль. А згодом, Дмитро Бровко записав на свій рахунок другий точний постріл – 4:2. «Партизани» пішли на ризик в решту часу. Тактика з п’ятим польовим спрацювала. Бульбін замкнув один з прострілів, чим скоротив відставання до одного голу. У відповідь, «2Т» вибігали в контратаку. Одного разу команда просто розписала комбінацію за підручником, а завершив старання Сергій Кучук – 5:3.

Треба було рятувати гру. Врешті решт, на полі глядачі побачили Вячеслава Листопада, котрий вирішив діяти останнім захисником при побудові гри з п'ятим польовим. Олег Бондарчук, котрий діяв в якості цього п’ятого польового гравця, активно йшов уперед, де знайшов можливість для удару й знову повернув інтригу на поле. На останній хвилині забий Данилів з центру, або замкни простріл Бульбін епізодом пізніше, і «PARTIZAN» би зачепився за нічию.

5:4 – «2Т-ТСП-Трансбуд» заробляє +3 бали до турнірної таблиці та лишається в когорті команд, які ведуть битву за «бронзу».