SKIDKA - Чумацький шлях-Academica

SKIDKA
SKIDKA
Чумацький шлях-Academica
Групповой Этап – Туры – Тур XV – 24 февраля 2018 12:50 SKIDKA - Чумацький шлях-Academica
33 (27) Удары (в створ) 7 (4)
4 Сейвы за игру 5
1 Фолы за игру 1
Щериця Юрій Лучшие игроки Шуфрич Александр
Мар’євич Андрій
1'
Шундрик Артем
4'
Щериця Юрій
5'
Білик Ілля
5'
Зборовський Олег
6'
Миронов Олег
11'
Щериця Юрій
14'
17'
18'
Білик Ілля
22'
Щериця Юрій
23'
Цой Віктор
25'
27'
Цой Віктор
27'
Щериця Юрій
28'
Щериця Юрій
29'
Щериця Юрій
30'
31'
31'
Дердель Богдан
33'
34'
Сачок Ростислав
36'

«SKIDKA» встановлює рекорд результативності

Перед грою у «SKIDKA» був хороший настрій. Суперники втратили очки, розігравши між собою нічию, а тому перемога дозволяла команді покращити позиції щодо бронзової сходинки таблиці. Ще й діючий опонент порадував своєю явкою. «Чумацький шлях-Academica» приїхав без замін та ще й без голкіперів.

В воротах місце зайняв Олександр Шуфрич, який частіше виходив на поле в якості польового гравця. Його воротарських навичок явно не вистачало, оскільки «SKIDKA» дуже швидко відкрила рахунок, коли відзначився Марьєвич, після чого рахунок лише безсоромно збільшувався. «ЧША» навіть не переходили центр поля, в той час як «SKIDKA» в пів ноги створювали один момент за одним. Рахунок 3:0 став доволі швидко. Спочатку Шундрик відзначився влучним ударом, а трохи згодом Білик підсік м’яч повз голкіпера. Згодом, до розгрому долучилися Юрій Щериця та Олег Зборовський, котрі на двох забили майже половину голів того дня. До перерви рахунок на табло вже був 9:0, і «ЧША» просто нічого не міг з цим зробити.

Другий тайм був суто формальністю. Команди навіть правил не порушували, оскільки «SKIDKA» за рахунок пасу проходили всю оборону. 10:0 рахунок став в дебюті другого тайму, де Ілля Білик пройшов на фінтах половину команди «ЧША». Згодом, Щериця знову відзначився, а після нього потужним ударом в лівий кут своє прізвище до протоколу заніс Цой. У «Чумацького шляха-Academica» можна пригадати лише один кумедний епізод в атаці при розіграші м’яча в центрі, де Крученюк одразу вирішив пробити та влучив у перекладину!

А голи продовжували влітати в сітку воріт «ЧША». Відзначився при 14:0 Шундрик, забивши з гострого кута. Потім Щериця в декілька ударів довів власну статистику до 6 забитих голів! Відзначилася всі хто хотів. Також, в завершенні добре працював Олег Миронов. Він відзначився в тому матчі дублем, хоча в першому таймі мав прекрасну можливість замикати простріл на дальній стійці воріт. За той промах гравця ніхто не вичитував, оскільки десь відчувався настрій на гру, не в останню чергу від самого "ЧША". Крапку ж в розгромі на завершальних секундах поставив Богдан Дердель, замкнувши простріл на дальній стійці – 22:0. «SKIDKA» прогнозовано перемогла й скоротила, тим самим, відрив від «Атлетика» та «BudmonsteR-Akvilon» в таблиці Вищої ліги.