PARTIZAN - Атлетик (Бровари)

PARTIZAN
PARTIZAN
Атлетик (Бровари)
Групповой Этап – Туры – Тур XIV – 17 февраля 2018 13:50 PARTIZAN - Атлетик (Бровари)
18 (12) Удары (в створ) 22 (16)
11 Сейвы за игру 8
9 Фолы за игру 10
Данилів Віктор Лучшие игроки Загура Віктор
Бульбін Олександр
8'
Бондарчук Олег
17'
Данилів Віктор
22'
23'
Гнезділов Микола
3'
10'
Загура Віктор
21'
32'
Івонко Максим
34'

«PARTIZAN» не утримує перевагу

Перед командою «PARTIZAN» в матчі 14 туру не стояло ніяких гучних завдань. Команда фактично втратила будь-які надії на призові місця, а тому боролися більше за емблему клубу. В той же час, «Атлетик» продовжував боротьбу за третю сходинку турнірної таблиці, а тому команді конче необхідно було здобувати перемогу в даній зустрічі.

Просто божевільний поєдинок розіграли учасники Вищої ліги. Такої драми в футзалі давно не було. Все почалося зі швидкого голу «Атлетика (Бровари)», де Микола Гнезділов увірвався по центру поля до штрафної зони суперника, звідкіль і завдав потужний удар в кут воріт – 1:0! Громом посеред ясного неба стало вилучення єдиного голкіпера «партизан» Андрія Гавриша за невдалий вихід у відборі м’яча. Роль воротаря на себе приміряти був вимушений Олег Бондарчук, який в цілому пристойно відстояв у рамці всю гру. У більшості «Атлетик» не зміг збільшити перевагу, а от «PARTIZAN» використав одну зі своїх контратак. Сергій Мельник обробив дальню передачу поблизу чужих воріт, звідкіль віддав зручний пас під удар Бульбіну – 1:1.

В середині першого тайму «Атлетик» знову вийшов уперед. Знову автором результативного удару став Гнезділов, хоча того разу гравець вже виконав гол після прострілу на дальню штангу. Гра проходила у більш-менш спокійному руслі, доки «партизани» не вирішили діяти з п’ятим польовим гравцем. Олег Бондарчук став діяти значно вище, в результаті чого на одному з підборів м’яча Олег просто фантастично виконав добивання з непростої дистанції – 2:2. Вже у другому таймі «PARTIZAN» суттєво додав в атакуючих ділах. Здавалося, що оборона Броварів абсолютно не справлялася з натиском суперника. Та, врешті решт, «Атлетик» знову вийшов вперед по рахунку. Гравці «PARTIZAN» втратили м’яч в центрі поля, в результаті чого Загура зумів на швидкості переграти суперника та влучити у пусті ворота – 3:2!

Проте, «PARTIZAN» продовжував діяти надпотужно попереду, в результаті чого моменти виникали один за одним. І команда зуміла не лише в черговий раз відігратися, але й повести в рахунку. Швидкий дубль Віктора Даниліва поставив вже «партизанів» у виграшне положення – 4:3! Десь після того ближчими до збільшення переваги був «PARTIZAN», проте гравці ніяк не могли покращити результативність. А от «Атлетик (Бровари)» в кінцівці врятувався. Спочатку рахунок зрівняв Віктор Загура, а згодом за дві хвилини до кінця гри Максим Загура холоднокровно замкнув дальню стійку – 5:4.

Зрештою, «Атлетик» здобув необхідну перемогу. «PARTIZAN» створив неймовірну кількість моментів та грав захоплююче, однак з результативністю не поталанило.