Атлетик - Чумацький шлях-Academica

Атлетик (Бровари)
Чумацький шлях-Academica
Групповой Этап – Туры – Тур XIII – 3 февраля 2018 15:15 Атлетик (Бровари) - Чумацький шлях-Academica
31 (23) Удары (в створ) 12 (8)
7 Сейвы за игру 13
9 Фолы за игру 6
Ивонко Максим Лучшие игроки Дрозд Павло
Степаненко Сергій
3'
Івонко Максим
9'
14'
20'
21'
Кульша Олександр
26'
30'
Салтанов Ігор
31'
Яришев Володимир
33'
Гнезділов Микола
36'
Дрозд Павло
6'

«Атлетик» виконує задачу без сенсацій

«Атлетик» та «ЧША» закривали 13 тур Вищої ліги. Було зрозуміло, що у разі втрати очок першими, їх могли змістити з третьої сходинки турнірної таблиці такі колективи як «BudmonsteR-Akvilon» та потенційно «SKIDKA».

Втім, команда з Броварів здобула упевнену перемогу, хоча матч на початку складався не досить оптимістично. Так, перший гол був за «Атлетиком». Навіс з кутового ефектно в дотик завершив пострілом в сітку воріт Сергій Степаненко! Проте, суперник швидко відігрався, що рідко коли траплялося з «ЧША» взагалі. Павло Дрозд розвернувся з м’ячем на чужій половині поля та наступним дотиком направив того в ворота – 1:1. По такій ситуації «Атлетик» став діяти десь нервово й дуже тривалий час команда не могла знайти своєї гри в атаці. А от у «ЧША» виник ще один стовідсотковий момент, коли Павло Дрозд зі зручної позиції в штрафній зоні просто не замкнув простріл партнера як слід.

«Атлетик» зміг видихнути в середині першого тайму, коли гол-красень в ближню дев’ятку оформив Івонко. Після того капітан броварського колективу відзначився ще раз, після чого у «ЧША» підсвідомо вже опустилися руки. Вже у другому таймі фаворит зустрічі спокійно доводив справу до розгрому. Досить швидко справу до власного хет-трику довів Степаненко, забивший третього м’яча знаходячись поблизу дальньої штанги воріт суперника.  Рахунок 5:1 на табло створила пара гравців Гнезділов-Івонко. У «Чумацького шляху» перспективних контратак було замало, а ті поодинокі виходи у більшості випадків завершувалися невдалими діями Крученюка.

До завершення матчу свій довгоочікуваний гол в результаті замикання прострілу, нарешті, виконав Олександр Кульша. Згодом, рахунок 7:1 став після того, як ще один гравець «Атлетика» записав на свій рахунок хет-трик – Максим Івонко. Хоча, варто в тому епізоді велике дякую сказати Степаненку, який видав просто найзручнішу передачу. Схожий гол виконав в кінцівці Ігор Салтанов, а також по разу відзначилися Яришев та Гнезділов.

10:1 – «Атлетик» з 21 набраними пунктами лишається на третій сходинці Вищої ліги у якості одноосібного володаря даної позиції. Проте, «SKIDKA» з матчем в запасі має теоретичні шанси зрівнятися. Побачимо.