28'
Листопад Вячеслав
31'

«RED» наздоганяє «2Т» на шостій сходинці таблиці

Колектив «RED» добре розпочав виступи на чемпіонаті після зимової перерви. Перед грою з «партизанами» на колектив Анатолія Бендика чекав виклик. Оскільки «2Т-ТСП-Трансбуд» попередньо розділили очки з «Альтернативою», у «червоних» була реальна можливість скоротити відставання від шостої позиції у таблиці Вищої ліги.

Розпочали колективи досить жваво і перший гол в матчі не змусив себе довго чекати. Михайло Гер зіграв на випередження, внаслідок чого підібрав м’яча в центрі поля та завдав потужного удару по сітці воріт суперника. За декілька хвилин Гер вже записував на свою адресу гольову передачу. В прорив на половину поля опонентів пішов Корнійчук, котрий зумів обіграти кіпера та відзначитися вдруге – 2:0. У «RED» моменти не вщухали. Павло Химяк постійно тероризував оборону суперника, а Коробка підключався з дальніми пострілами.

«PARTIZAN» знайшов в собі сили відіграти гандикап в два м’ячі ще у першому таймі. Спочатку потужний вистріл з лівого фланга в самісіньку дев’ятку вдався Синельниченку. Після того, Листопад створив декілька нагод відзначитися Даниліву, проте більш холоднокровно зіграв Бульбін, який ще одним дальнім пострілом встановив нічию 2:2. Втім, «RED» ще до перерви встиг відзначитися ще двічі. Так, гол зі зручної передачі Таразевича забив Корнійчук, а ближче до перерви партнери дозволили Геру записати на свій рахунок дубль – 4:2.

У другому таймі «PARTIZAN» став діяти набагато цікавіше. У команди було багато можливостей скоротити відставання, та багато контратак просто зійшли на нівець. Пригадується вихід 3 в 1, де Корнєйко просто не зумів вигадати нічого креативнішого, окрім як вдарити м’ячем воротареві в корпус. Аналогічний 100% епізод змарнував «RED», коли ідеальний простріл від Гера не знайшов замикання збоку Химяка. «Партизани» суттєво насіли на чужу половину поля. І що думаєте, хлопці відігралися знову. Два голи після стандартів довели справу до 4:4.

Апогеєм матчу стала швидка відповідь «RED» на ті пропущені м’ячі. У колектива пройшла контратака, де Таразевич не зовсім зручно прострілював на дальню штангу в бік Химяка, проте Павло в стрибку направив снаряд в сітку воріт. Точкою же стало попадання в пусті ворота у виконанні Корнійчука, коли вся команда «партизан» пішла відіграватися на половину поля суперника – 6:4. На тому все й завершилося.