Видео матча
PARTIZAN - Джуніорс
Сезоны


Отчет
PARTIZAN
PARTIZAN
Джуніорс
Джуніорс
Групповой Этап – Туры – Тур ХII – 27 января 2018 11:25 PARTIZAN - Джуніорс
24 (12) Удары (в створ) 20 (14)
8 Сейвы за игру 9
7 Фолы за игру 9
Кузьмін Володимир Лучшие игроки Крошан Денис
Кузьмін Володимир
18'
Бульбін Олександр
30'
Кузьмін Володимир
35'
Крошан Денис
3'
Грінчук Юрій
8'
Крошан Денис
9'
Крошан Денис
19'
Накаєв Апті
33'
Крошан Денис
35'

Досвід та індивідуальна майстерність бере гору

 

 Якщо подивитись на таблицю і побачити, де знаходились ці суперники в турнірній таблиці Вищої ліги, то ніхто не подумав, наскільки цікавий двобій між собою вони продемонструють. «PARTIZAN» зібрався на гру в бойовому масивному складі, де вистачало технічних гравців, а тому «Джуніорсу» довелося не солодко.

Перші моменти почав створювати «Джуніорс». Це Апті Накаєв прорвався правим флангом атаки, звідки зручно віддав на Дениса Крошана. Той пробивав в дотик, однак стійка завадила відзначитися гравцеві. Виправився гравець по грі в цілому, та зокрема в наступному епізоді. Арановський у центрі поля поділився м’ячем з Крошаном, а той з доволі дальної дистанції потужно і влучно направив того у куток воріт – 1:0. У «PARTIZAN» було багато бажання, воно проявлялося у кожному протистоянні. Так, після пропущеного вибігти в контратаку вдалося Кузьміну, проте з ударом Володимира справився голкіпер. Данилів міг зрівнювати рахунок після добивання, якби м’яч не полетів занадто високо. Моментів у «Джуніорс» по грі тоді було не стільки й багато, однак як же ефективно команді їх використовувала. Вже в наступній атаці Крошан зумів продертися флангом до штрафного майданчика, де дозволив Грінчуку з розгону прикластися по м’ячу як слід. Хвилиною пізніше Крошан виконав божевільний дальній постріл у дев’ятку воріт суперника – рахунок став 3:0.

До перерви ситуація на полі була гарячою поблизу обох воріт. Якщо у «Джуніорс» свої епізоди не використали Грінчук та Накаєв, якому завадив голкіпер перекинути м’яча у сітку, то у «партизан» як мінімум був момент з перспективним (невлучним) ударом Олега Бондарчука. Також, при виході у більшості Олександр Бульбін не зумів поцілити низом в дальній кут воріт. Зате, скоротити відставання на один гол вдалося Володимиру Кузьміну. Він приборкав дальню передачу поблизу чужого майданчика, прибрав після того на замасі воротаря та подарував команді надію на другий тайм – 3:1. Втім, одразу після виходу на поле «Джуніорс» миттєво покарав гравців суперника за неуважність. Денис Синельниченко дуже грубо зіграв біля власних воріт, через що м’ячем заволодів Крошан. Останній так феєрив у матчі, що і в тому епізоді витримав гросмейстерську паузу, підробив м’яча під праву ногу та влучно запустив його без шансів для Юрія Балашева – 4:1.

Навіть після того не можна сказати, що «PARTIZAN» грав погано. Воротар «Джуніорс» не стояв без діла. В роботу йому доводилося вступати і після пробиття №11 команди суперника, і після добивання з повітря у виконанні Бульбіна. Грати до кінця поєдинку лишалося все менше часу і головний тренер «партизан» вирішив задіяти тактику п’ятого польового гравця. Його команді вдалося доволі швидко створити другий гол, де Бульбін з гострого кута пробив поміж рук кіпера, проте доволі швидко команда втратила й той шанс. Пропустивши в пусті ворота від рук (а точніше, ніг) Накаєва, по рахунку 5:2 «партизану» знов не було чого втрачати, і команда створила третій гол за участі Кузьміна. Проте, й після того власні пусті ворота не лишилися недоторканими. Хто як не професор тієї гри, Денис Крошан, мав ставити крапку у протистоянні. Зі своєї половини поля Денис покотив м’яч прямісінько в пусту сітку воріт, чим і встановив фінальний рахунок.

6:3 – «Джуніорс» продовжує займати другу сходинку таблиці Вищої ліги. Як і «PARTIZAN», проте у них позиція друга знизу, як не прикро це констатувати.

 

Влад Горянський, ФФзК