Видео матча
SKIDKA - RED
Сезоны


Отчет
SKIDKA
SKIDKA
RED
RED
Групповой Этап – Туры – Тур X – 13 января 2018 14:15 SKIDKA - RED
25 (14) Удары (в створ) 19 (11)
6 Сейвы за игру 9
6 Фолы за игру 6
Щериця Юрій Лучшие игроки Таразевич Олександр
Зборовський Олег
7'
Миронов Олег
14'
Щериця Юрій
15'
Зборовський Олег
32'
Щериця Юрій
33'
Корнійчук Павло
2'
Іллічов Артем
16'
Таразевич Олександр
22'
Таразевич Олександр
26'
Химяк Павло
27'

Результативна перепалка завершується спасінням «SKIDKA» на останніх хвилинах

 

Про те, що учасники Вищої ліги сумували за змаганнями стало зрозуміло глядачам з першої хвилини. Команди середини таблиці «SKIDKA» та «RED» просто божевільно розпочали поєдинок і, в цілому, з таким настроєм провели всю гру. При тому, для даних колективів це була друга зустріч за два дні! Попередньо, у п’ятницю суперники протистояли в рамках раунду 1/8 Кубка України з футзалу, де «RED» виявився сильнішим та переміг у кінцівці матчу з рахунком 2:0 завдяки дублю Шуста. Тепер на фоні певної втоми й в трохи інших складах команди зійшлися у Вищій лізі.

Перший по-справжньому гострий момент виник біля воріт «RED», де з непростим пострілом Щериці справився Старанчук, але було одразу добивання від іншого гравця «синіх», котрий влучив у стійку. Епізод завершився збиттям гравця «SKIDKA» поблизу штрафного майданчика. Щериця та Мар’євич розіграли стандарт, в ході якого Юрій знову перевів на міцність ту ж саму штангу. Попередньо, у «RED» непогано з гострого кута націлений удар виконував Химяк. Втім Павло вніс своє ім’я в протокол завдяки вдалим фінтам на фланзі та результативному прострілу до штрафної на Корнійчука, де останній майстерно перевів м’яча в сітку – 1:0. Трохи пізніше, стійка воріт вже врятувала «SKIDKA» від другого пропущеного.

Грати ще було багато. В середині першого тайму «SKIDKA» після багатьох спроб все ж знайшла як пробити Антона Старанчука, голкіпера «RED». Вдалося це зробити Зборовському, котрий в падінні зумів перевести передачу Галицького в дальній від воротаря кут. Команди продовжували грати у відкритий футзал. Багато ударів виконував «RED», пригадати можна спроби Коробки, Таразевича, Корнійчука. А рахунок став 2:1 на користь «SKIDKA». Богдан Дердель прорвався правим флангом атаки, звідкіль віддав у центр штрафної на Миронова. Олегу було вкрай важко віднайти можливість для удару в заповненій штрафній та все ж таки він це зробив! Трохи раніше команді «SKIDKA» повести в рахунку завадила перекладина воріт опонентів. В кінці ж тайму розпочалося все найцікавіше. Так, в моменті з втратою м’яча Максимом Коробкою поблизу своїх воріт, «SKIDKA» реалізувала численну перевагу в гол Щериці. Дуже добре, що до перерви на себе ініціативу взяв Артем Іллічов, котрий не дав інтризі піти з поля – 3:2.

Щось змінилося у другому таймі? По малюнку гри ні, обидві команди демонстрували рівний потужний футзал. А от лідер по рахунку змінився. «RED» почали просто вибуховий другий тайм, в результаті чого за лічені хвилини створили для себе комфортний рахунок. Спочатку простріл гравця «RED» після штрафного удару замкнув з близької дистанції Таразевич. Трохи згодом, Олександр Таразевич відзначився ще раз. На той раз представник «RED» до кінця поборовся в пресингу, чим змусив вийшовшого далеко голкіпера «SKIDKA» невдало махнути ногою повз м’яч. Секундою після того Таразевич вже святкував взяття воріт! А вишенькою на торті стало влучне замикання передачі голкіпера на фланзі в стилі Шаолінського футболу у виконанні Павла Химяка – 5:3!

Часу до кінця гри лишалося все менше. Команди продовжували грати на рівних, атакували й атакували раз за разом. Міг «RED» збільшувати різницю в рахунку в епізоді з виходом Михайла Гера на воротаря, і треба було то робити, оскільки «SKIDKA» за час що лишився відігралася. До атак вже сміливо підключався Дєнюжкін, котрий десь відчував свою провину. Та відзначилися у складі його команди інші гравці. На тридцять другій хвилині показову атаку в мінімум дотиків з меж штрафної зони завершив Зборовський. А справжній розпач прийшов після ненавмисної гри рукою Корнійчука в своєму карному майданчику. З шести метрів Юрій Щериця діяв бездоганно – 5:5.

На емоціях та величезних швидкостях гра, зрештою, завершилася. Команди розійшлися з нічийним рахунком на табло, за який не має бути соромно нікому.

 

Влад Горянський, ФФзК