Огляд 2 туру фінального етапу Bronze League Sun Cup 2020!
28 июля 2020
Вернуться

У цьому турі Бронзової ліги відбулося лише чотири матчі  і попри це ми побачили чотири справжні битви, в яких були: реванш, неймовірний камбек, третя нічия поспіль та мирова у битві фаворитів!

Bronze League A Тур ІІ

Глобус Банк - TRIOLAN 3:5

Цей матч став одночасно, як і матчем розпачу, так і матчем тріумфу та останньої надії. Такий спектр емоцій рідко зустрічається в одному поєдинку. TRIOLAN відразу взяли ініціативу в свої руки та з нищівним натиском розпочали наповнювати свою скарбничку, спочатку перший гол забив Кравець Іван на 4 хвилині, другого гола заколотив Павлусенко Богдан на 8 хвилині, та він же через дві хвилини оформив дубль. Глобус Банк відіграв одного м’яча на 17 хвилині, до речі, його забив Рибальченко Владислав який виконував функції голкіпера. Після цього провайдери вирішили експериментувати, підключаючи голкіпера до атак, але за хвилину до кінця першого тайму сталось непередбачуване - їх голкіпер отримав червону картку за фол останньої надії.  Далі на ворота став польовий гравець. Банкіри отримали карт-бланш та на 20 хвилині зменшили своє відставання до мінімуму, автором удару став Скомороха Олександр. У другому таймі сині, не докладаючи зусиль, розстрілювали ворота суперників та  забили ще три м’ячі, авторами яких стали Коновалов Євген та Ткачов Георгій, тим самим виборовши беззаперечну перемогу для банкірів!Bronze League B Тур ІІ

Lawgris - МХП 0:4 

Хід битви у цьому реваншному поєдинку став справжнім сюрпризом для всіх. Спочатку ворота суперників не підкорялися жодному з колективів, хоча обидві команди провели декілька гарних атак, вирішальними в них стали міліметри, які і не дозволили відкрити рахунок. Порочне коло вдалося розірвати МХП лише на 18 хвилині, влучного удару завдав Устименко Андрій. В другому таймі аграрії, окрилені успіхом, продовжили додавати м'ячі до свого здобутку, спочатку Кислий Олександр на 24 хвилині подвоїв здобуток синіх, потім на 30 хвилині Гловацький Антон забив третього м’яча для своєї команди і поставив крапку четвертим голом у протистоянні, Кислий Олександр на 34 хвилині. Lawgris, в свою чергу, після невдалого початку та стрімкого відриву суперників почали занепадати духом, що відобразилось на їх обороні та атаках. І хоч під кінець поєдинку вони намагались забити хоч би гол престижу, на жаль їм цього не вдалося. Як висновок - реванш для МХП вдався!


Hilti - Банк Кредит Дніпро 2:2 

Складалось враження, що майже весь перший тайм команди не могли налаштуватись на гру, чи то вони придивлялися один до одного, чи то просто гра не йшла, важко сказати. Опанувати себе вдалось Hilti лише на 17 хвилині, першого м’яча забив Малютенко Андрій, котрий до речі - спізнився на гру! В другому таймі банкіри не хотіли залишати перевагу за конкурентами та на 24 хвилині зрівняли рахунок, автором голу став Стороженко Дмитро. Білі не збиралися поступатися, хоч небезпечний штрафний їм і не вдався, але на 32 хвилині Литченко Владислав виборов другого м’яча до скарбнички своєї команди. Та Банк Кредит Дніпро дихали їм у потилицю і вже через дві хвилини знову зрівняли рахунок, поцілив у ворота суперника Ципанов Володимир. Як не намагались колективи, але цього разу не вдалося виявити сильнішого. Отже ми отримали нічию, котра добряче закрутила інтригу у боротьбі за нагороди! 


Юрінновація - WTeam 1:1

Трохи ми не вгадали з прогнозом на цей матч, але були дуже близькі. Ми прогнозували нічию 2:2, а команди розписали мирову з рахунком 1:1 :). Сама гра була з самого початку завзятою та емоційною, команди створювали чимало цікавих моментів, а ось реалізувати їх не вдавалось. Ворота були немов зачарованими. Другий тайм виявився більш вдалим, на 22 хвилині Юрінновація відкрили рахунок, автором голу став Коровяковський Володимир. WTeam дуже не хотіли програвати та проводили атаки знову і знову, та на 39 хвилині їм посміхнулась удача, влучного удару завдав Гудименко Олександр. Юристи також намагалися забити хоч би ще одного м’яча, жага до перемоги так і била ключем від них, але, на жаль, їм вистачило влучності. Як висновок, маємо чергову нічию у WTeam, та перший бал для Юрінновації!