Вернуться

Відбір Gold/Silver League

Група В

Django Stars 8:4 Десна

В групі В відбувся лише один матч. Між собою зустрічалися різни за класом команди. ЗІркові дуже досвідчена та стабільна команда, а ось їх опоненти, Десна, тільки починає набирати оберти. Не дивлячись на вище сказане, в першій половині зустрічі гра була приблизно рівною, про це говорить мінімальна перевага господарів. На початку  другого тайму Деснянці змогли зрівняти рахунок, але айтішники одразу вистрілили дуплетом. На 29 хвилини Кучеренко Володимир замкнувши дальню стійку, скоротив рахунок до мінімуму. Але на жаль, для гостей, знову зрівняти рахунок їм не вистачило досвіду, і як висновок, зіркові змогли довести матч до комфортної переваги. На думку, Вячеслава Листопада, причиною поразки стала погана віддача гравців на тренуваннях, коли хтось вважає, що можна десь не добігти, десь не вступити у відбір, а десь і зовсім пропустити тренування...

Група D

WinnCom 0:0 TERRATEK

У першому матчі відбору у другій по силі лізі зустрілися WinnCom та TERRATEK. Айтішники бронзові призери Першої ліги чемпіонату Києва останнього сезону, а гості з Борисполя переможці Першої ліги чемпіонату КФЛ. І в принципі, обидва колектива приблизно рівні - цей факт навіть підтвердився у грі. Команди завзято атакували ворота один одного, але багатьом ударам часто не вистачало влучності, а коли м’яч досягав створу воріт - свою майстерність проявляли голкіпери обох команд, а саме Муравицький Андрій та Заїка Олександр, котрі були визнані найкращими гравцями у складах своїх команд.

Олімп Безпека 3:5 Star

У другому матчі цієї групи команди старалися порадувати своїх онлайн вболівальників гострим та атакуючим футзалом. Вже на 4 хвилині Ардашніков Андрій вивів айтішників уперед. Відповіді від представників охоронного бізнесу прийшлося чекати цілих дев’ять хвилин, але вони впродовж трьох хвилин забили тричі! Здавалося б все, але Олійник Сергій забив дуже важливий гол у роздягальню і скоротив відрив до мінімуму. В перерві Вячеслав Листопад дав гарного прочухана своїм гравцям і це згодом принесло свої плоди. У другому таймі Star забили три сухих м’ячів у ворота свого грізного суперника і не пропустили жодного! Ось вам і перший несподіваний результат.

Група С

Grasser 7:2 MacPaw

Перед початком змагань, у Дмитра Шувалова стояв вибір в яку лігу заявлятися і задля набору досвіду перед вересневими матчами фінальних турів чемпіонату Києва з футзалу у Другій лізі А, вибір пав на другий по силі дивізіон. Grasser  з перших хвилин зустрічі показав, хто у домі господар. Команда Олександра Пекнія одразу взяла мяч під контроль і це не дивно, адже вони грали без голкіпера. Місце у воротах зайняв польовий гравець - Андрій Скупейко. Стартовий натиск ландшафтників MacPaw витримали, але починаючи з десятої хвилини, почався справжній голепад. 4:0 після першого тайму, явно не надавали команді Дмитра Шувалова оптимізму. І все ж таки Дмитро знайшов потрібні слова для своїх гравців, котрі змогли не тільки вирівняти гру, а і зусиллями випускників СШ-277, Олексія Мироненко та Паламаренко Олександра відновити інтригу!!! Далі MacPaw вирішили підключили свою таємну зброю, гру з п'ятим польовим, але як не дивно, ця тактична зміна не принесла їм успіху, а ось Grasser ще тричі змогли вразити ворота свого опонента.

Відбір Bronze А/В League

Група E

Страховая компания ARX 5:1 Hilti

У першому матчі групи Е зустрічалися дуже цікаві команди, адже гравці обох колективів мають досить дружні відносини. З перших хвилин зустрічі представники страхового бізнесу повністю взяли ініціативу у свої руки і вже в першому таймі, ARX пішли на перерву маючи комфортну перевагу у два голи. На початку другого тайму, капітан Hilti, Вадим Волков, скоротив відставання до мінімуму і здавалося б, ось вона, інтрига! Але, на жаль, дива не сталося. Спочатку Мурза Федір шаленим ударом збільшив перевагу страховиків до двух голів, а згодом Михайло Шичкін, оформивши хет-трік, довів рахунок у матчі до розгромного.

Юрінновація 3:7 CRO United

CRO United - новачок наших турнірів і цей факт додавав свою родзинку у даний матч, оскільки дуже цікаво спостерігати за грою незнайомого колективу! Перший тайм гри пройшов приблизно на рівних. Хоч юристи змогли забити три голи, але вони отримали лише мінімальну перевагу, оскільки один м’яч був забитий у власні ворота. Забігаючи наперед, це був не єдиний автогол від Юрінновації. В другому таймі CRO United вже повністю пристосувався до суперника і почав діяти більш агресивно. Результат не змусив себе довго чекати. Зусиллями Олексія Лисюка і Сергія Федорченко, небесні вийшли вперед у рахунку. Щоб зрівняти рахунок, юристам потрібно було ризикувати, але ризик себе не виправдав і CRO United починає свій шлях у Sun Cup 2020 з впевненої перемоги!

Группа F

Банк Кредит Дніпро 1:6 Глобус Банк

Перед початком гри у стані Банку Кредит Дніпро не вистачало декількох гравців і головне - не було голкіпера! Відсутність стража воріт не додавало команді і Олександру Пекнію оптимізму. Глобус Банк досить швидко заволодів ініціативою і вже на четвертій хвилині Георгій Ткачов оформив дубль. Після такого “холодного душу”, біло-зелені почали підключати п'ятого польового до атак і тут одразу виникло непорозуміння у взаємодіях, котре вилилось у прикрий автогол… Під кінець тайму Павло Онищенко і зовсім довів рахунок до розгромного, але Андрій Голубець дещо скоротив відставання у рахунку. В другому таймі Кредит Дніпро вже грав з голкіпером, але дуже багато було втрачено у першій половині гри і гравці Глобус Банку змогли на класі довести свою перевагу, забивши ще два сухі м'ячі. До речі, Георгій Ткачов, оформив хет-трик!

Група G

Укргазбанк 3:2 BOOSTER

Для банкірів цей матч був другим поспіль. Спочатку вони розгромно програли Райффайзен Банку Аваль у фіналі Кубку БФЛ, з рахунком 0:9!!! Після такого нокдауну, особливо у фіналі профільного турніру, дуже важко виходити на гру. Але кадрове підсилення + мудрі настанови Віталія Нестерука зробили свою справу. З перших хвилин зустрічі обидва колективи жадали забити першими, але майстерність голкіперів обох команд була на висоті. І все ж таки за хвилину до кінця першого тайму, Дмитро Жук замкнув дальню стійку після передачі Максима Мовчана і вивів банкірів уперед. В другому таймі гравці BOOSTER дуже наполегливо атакували, але Сергій Гуць був непохитний. На 27 та 28 хвилинах, банкіри провели дві шалені контратаки і рахунок вже став розгромним, 3:0! На 30 хвилині Даніїл Солошенко повернув надію, відквитавши один гол, а згодом він отримав нагоду скоротити рахунок до мінімуму, але не зміг реалізувати пенальті котрий відбив Сергій Гуць. За дві хвилини до кінця гри, Даніїл виправився і рахунок став 3:2. Але як, далі не старалися білі, зрівняти рахунок їм не вдалося.

Відбір Корпоративна ліга А/B

Группа H

Infopulse 10:4 UKRSIBBANK

Матч відкриття турніру видався на славу! Справжній голепад видали обидва колективи. Матч почався з масивних атак банкірів і саме їх капітан, Михайло Волобуєв забив перший гол турніру! Через хвилину Владислав Конюшенко зрівняв рахунок і згодом банкіри знову вийшли уперед. Здавалося б тайм так і закінчиться, але за хвилину до кінця айтішники створили неймовірне, забивши два голи, вони повели у рахунку! В другому таймі Infopulse на куражі забив цілих сім голів, при чому м'ячі забивалися на любий смак. UKRSIBBANK в свою чергу спромігся лише на дві результативні атаки та червону карту у пасив.

ДКС 2:3 UNOL

Як сказав тренер UNOL - команда дещо “розібрана”,а по грі навіть не скажеш:). Щодо гри, ДКС почав гру у звичній манері, з акцентом на тримання м'яча, а їх суперник UNOL обрав приблизну таку ж схему, але їх дії були більш акцентовані на завершення кожної атаки ударом по воротам. На 11 хвилині гостям вдалася зразкова атака, у якій майже всі передачі пройшли в один дотик і як висновок Дмитро Коломієць відкрив рахунок! ДКС не став “вішати ніс” і зусиллями Віталія Мельника та Артема Кучинського ще до перерви вивели кабельщиків уперед. В другому таймі UNOL почав більш активніше атакувати, але безуспішно. Час йшов і здавалося, що червоні отримають бажані три бали. Але на 35 и 38 хвилинах Даніїл Солошенко скористався розслабленістю оборони суперника зміг вирвати таку важку, вольову перемогу.

Группа I

Радар BC 8:1 BWT

Минулорічний переможець Корпоративної ліги В, цьогоріч, не проти закріпити свій успіх і ще їх суперник почав матч без голкіпера. Як висновок вже на 10 хвилині господарі мали гандикап у три м'ячі. Хоч на 16 хвилині граючий тренер BWT, Артем Федорук, скоротив рахунок, вже за хвилину капітан Радар ВС знову збільшив перевагу свого колективу до трьох м'ячів. В другому таймі гості старалися всіми силами скоротити рахунок, але окрилені успіхом господарі забили ще чотири сухих голи. До речі, варто відмітити покер капітана Радар BC - Нікітенко Олександра, котрий також вирвався у лідери бомбардирської гонки!

НБУ 1:1 ПУМБ

Хлопці, це чергове банківське дербі, і що особливо цікаво, на відміну від матчу Банк Кредит Дніпро 1:6 Глобус Банк, НБУ та ПУМБ грали у оптимальних складах! З перших хвилин матчу обидві команди діяли дуже обережно, а коли справа доходила до небезпечних моментів - у справу вступали голкіпери! Сухі нулі після першого тайму додавали оптимізму! Ну не може в такому матчі не бути забитих голів!!! На 24 хвилині Олексій Шабас скористався шпариною у обороні суперника і замкнув передачу Ігоря Крамаренко. Через п'ять хвилин Іван Кравець з кутового виконав зрячу передачу на Дениса Меркуленко, котрому залишалося лише підставити ногу. Гра оживилась, але обидва колективи більше так і не змогли вразити ворота один одного.

Група J

Parimatch 3:3 БРСМ Нафта

Хлопці, є цікавий факт, у обох команд зовсім однакова форма:) Ну зовсім! Футболки, шорти, гетри. В цьому випадку, БРСМ Нафта, згідно регламенту одягли манішки. З перших хвилин матчу гості повністю перехопили ініціативу і дуже добре тримали м’яч. Майже у всіх атаках БРСМ Нафти прийняв участь голкіпер команди і в принципі, ця тактика дозволила піти на перерву з дуже впевненою перевагою у три голи. Дублем відзначився Дмитро Назаренко, а дабл-пенальті реалізував Денис Корохов. В другому таймі картина гри не змінилася, але на 27 хвилині для червоних продзвенів перший небезпечний дзвоник. Артем Діденко скористався обрізкою суперника і зі своєї половини вразив пусті ворота нафтовиків. Гості після цього почали ще більш завзятіше атакувати, але часто їх ударам не хватало влучності. На 36 хвилині чергова контратака Parimatch завершилась голом від капітана команди, Крупчук Володимира. Після цього жовті нарешті повірили в себе і через хвилину Віталій Прокопчук зрівняв рахунок!