Старт нового сезону: Preseasons Cup і новинки
17 сентября 2018
Вернуться

Після літньої паузи стартував новий футзальний сезон у столиці. І вже традиційно його відкриває турнір Preseasons Cup. Після матчів у групах А, В і С їхні учасники залежно від  місць, які посядуть, продовжать боротьбу у Вищій, Першій або Корпоративній лізі. А учасники 4-ї групи беруть участь у відборі до першої ліги чемпіонату Києва і визначають хто з них гідний грати у другій за силою лізі столичної першості.

У неділю відбулися перші 6 матчів і учасники змогли не тільки втамувати свій «голод» за футзалом, а й оцінити оновлене покриття КПі, а також новий м’яч сезону – SELECT Futsal Tornado. Ця ігрова куля данського виробника з самого початка розроблялася у тісній співпраці з Федерацією футзалу Києва, а тому враховувала важкі реалії експлуатації у вітчизняних залах. Цього року датчани пішли ще далі і спільно з Асоціацією футзалу України внесли в конструкцію необхідні зміни для того, щоб м’яч отримав найвищий сертифікат якості – FIFA Quality PRO. Так що тепер усі турніри в столиці будуть проводитися м'ячами професійного рівня.

У стартових матчах глядачі побачили один погром. «Нікос» програв «INTER’у» 0:8. Все-таки клас команд суттєво відрізняється, але в першому таймі за рахунок голкіпера, який зловив кураж, «Нікос» тримався у межах пристойного - 0:2. Втім, під кінець гри «INTER» дозабивав те, що мав забити у першому таймі.

Другим за результативністю і «розгромністю» став матч «Dynamik’и» і «FavBet». «Dynamik’а» монотонно, поступово, але впевнено і по ділу нарощувала свою перевагу. Що й казати, підопічні Костянтина Корбута просто сильніше. «FavBet» награв на свої 2 голи престижу, але й пропустити міг більше, ніж 6.

Фахівці з систем безпеки з «Viatec» у матчі з «UKRSIBBANK’ом» змогли залишити свої ворота у недоторканності. Повне домінування «Viatec’у» завершилося перевагою лише в 3 м’ячі. «Viatec» довго не міг «розпечатати» ворота «банкірів» через брак концентрації у гравців. Матч відбувся за повного домінування переможців і хоч «укрсібанківці» захищалися як могли, попереду шансів у них не було.

А ось у матчі «Бізнесоілгруп» і «Барса» (Ірпінь) рахунок не зовсім по грі. Динамічний хороший матч завершився впевненою за рахунком перемогою «бізнесменів». «Барс» поплатився за нереалізацію моментів у першому таймі, а «Бізнесоілгруп» навпаки у другій половині зустрічі продемонстрував як потрібно використовувати свої нагоди.

«Lucky Labs» забив першим у матчі з «AVATAS-ПБЕ». Після цього «айтівці» фахово закрилися у захисті. «Аватасівцям» довелося зламувати насичений захист суперника і вчасно увімкнутий пресинг, а також вища індивідуальна майстерність дозволили їм перемогти з рахунком 3:1.

Мабуть, найбільш цікавим видався матч між «ST Wood» і «PMT». «Паркетники» дуже сильно відіграли перший тайм і вели після нього 3:1, а згодом довели свою фору до +4, але після цього «букмекери» завелися не на жарт і почали серйозно насідати на ворота суперників, які розгубилися. Врешті-решт рахунок зупинився на позначці 4:3 на користь «ST Wood». «Парі-матчівцям» трохи забракло часу, а тому камбек не відбувся.