Огляд 4-го туру Чемпіонату Києва серед жінок.
4 марта 2020
Вернуться

28 лютого на паркеті Київського  Національного  Університету імені Тараса Шевченка  відбулась гра 4 туру першого етапу змагань з футзалу серед жіночих команд міста Києва, де місцевий колектив приймав гостей з команду WFC 5G

КНУ почав матч з двох небезпечних атак, в яких потрібно було відкривати рахунок дівчата протягом однієї хвилини завдали по воротам суперниць 6 ударів і двічі тільки стійка воріт завадила відкрити рахунок. А потім точилась тактична гра переважно в середині майданчика і контролювалась більш досвідченою командою 5G.

Друга двадцятихвилинка розпочалась під диктовку підопічних Світлани Головіної. Планомірно розхитуючи захист вони почали створювати гольові моменти і вже на 24 хвилині Долбіна Тетяна відкриває рахунок, та не минуло і двох хвилин вона робить дубль. 2-0 майже шок для команди КНУ. Але, що таке досвід, хвилинна перерва від Оксани Анрущенко, емоційна настанова і на майданчику зовсім друга команда. Дівчата завелися, очі горять гра починає вирівнюватись і  нарешті - довгоочікуваний гол. Це Ковальчук Юлія на 30 хвилині скорочує відставання. Та збірна КНУ не зупиняється і після трьоххвилинної навали рахунок зрівнює Пушенко Марина. Бойова нічия.

29 лютого на майданчику олімпійського коледжу імені Піддубного зустрічались команди ОКІП та DOMINO’S PIZZA. Вже з перших хвилин було зрозуміло хто фаворит, але справа не в цьому, а в бажанні команди, яка тільки починає свій футзальний шлях довести всім що і з нуля можливо створити, через деякий час команду спроможну виконувати поставленні цілі і йти до перемоги. Але на сьогодні 10-0 і це маленький крок в перед.

Також 29 лютого між собою грали команди КНУБА та НУБІП. З поважних причин у цьому матчі боротьби не було. Хвороба скосила пів складу НУБІП і арбітр зафіксував рахунок 7-1 на користь КНУБА. Але схема проведення чемпіонату дає всі можливості командам які посіли місця з 3 по 6 змагатися за нагороди.