Матч за 3 місце
Епіцентр К44 (Бровари)
Епіцентр К (Харків-3)
Финальный Этап – Этап – Матч за 3е место – 21 января 2018 13:30 Епіцентр К44 (Бровари) - Епіцентр К (Харків-3)
Удары (в створ)
Сейвы за игру
Фолы за игру
Иванюк Иван Лучшие игроки Долгов Дмитрий
Иванюк Иван
32'
Долгов Дмитрий
8'

У малому фіналі зустрілися вчорашні суперники по груповому етапу. Як і тоді, «Епіцентр К Салтівка» проявив свій непоступливий характер.

У першій половині гри броварчани контролювали м’яч, але загострень біля воріт Білика не було.

В середин першого тайму команди обмінялися моментами Степаненка і Носова, а потім Білик вчасно вибіг з воріт, щоб підключитися до атаки і віддав передачу на Долгова, який підтвердив свій статус забивали – 0:1.

Після цього «салтівці» ще більше закрилися у захисті і «сорок четверті» буквально вперлися у стіну їхнього захисного муру. Лише одного разу Веремійчуку здалеку вдалося перевірив реакцію воротаря. Цілком логічно, що в кінці тайму вони традиційно спробували зіграти вп’ятьох, але й це не допомого.

Другий тайм команди почали в рівних складах, але дуже швидко Станіслав Гончаренко зняв воротаря. Почалися довгі перекатування м’яча в надії знайти момент для удару. Гріх не відзначити грамотну гру у захисті гостей, що, певно, пов’язано з тим, що вони довгий час грають одним і тим самим складом.

Декілька разів підопічні Гончаренка були особливо близькі, щоб таки зрівняти рахунок, особливо небезпечним був удар Антоненка з 8-ми метрів, але воротар зіграв блискуче. Гості теж ледь не вичекали свій момент, але Носов з розвороту пробив у Воронкова, який вчасно вийшов з воріт.

Зрозуміло, що з постійною грою 5 на 4 видовищність дещо страждала, але кнцівка гри сповна компенсувала уболівальникам нестачу емоцій.

За 3,5 хвилини до кінця підопічні Гончаренка залишилися у меншості через вилучення Салтанова, який з порушенням правил завадив Мартишову уразити порожні ворота. Гості зі Слобожанщини цією нагодою не скористалися і у «Епіцентра К44» залишалося ледь більше хвилини на порятунок матчу у рівних складах. За 11 секунд до кінця Іванюк дивом промахнувся з пари метрів, але дива у футзалі трапляються і він же останнім ударом з сиреною зрівняв рахунок – 1:1. Нечасто таке побачиш!

Знову переможця довелося визначати в серії пенальті. Цього раз фортуна посміхнулася бровар чанам. Команда довелося виконати по 5 ударів, поки Віталій Іщенко не потурбував каркас воріт.

Після чемпіонства на минулому турнірі господарям довелося вдовольнитися бронзовими нагородами, а харків’яни вдруге поспіль залишилися без нагород турніру, хоча до того завжди посідали одне з призових місць.