Епіцентр К2 - Епицентр К6
Епіцентр К2 (Київ)
Епіцентр К6 (Київ)
Финальный Этап – Этап – Кубок Престижа – 21 января 2018 12:20 Епіцентр К2 (Київ) - Епіцентр К6 (Київ)
Удары (в створ)
Сейвы за игру
Фолы за игру
Поночовный Владимир Лучшие игроки Аксенов Ярослав
Костяной Вадим
13'
Поночевный Владимир
26'
Аксенов Ярослав
4'
Глуцкий Иван
5'

У матчі за Кубок Престижу зійшлися дві київські команди, які вчора залишилися без очок. У матчі між собою вони мали з’ясувати хто хоч якось зможе підсолодити діжку дьогтю.

Початок першого тайму однозначно був за «шостими». Для «других» все відбувалося практично за тим самим сценарієм, що і в матчі групового етапі проти «Епіцентру К Таїрова». Пекний у порожні ворота не влучив, а от його партнери не були настільки доброзичливими: Аксьонов з лівого флангу поклав м’яч точно у дальній кут, а Глуцький здалеку чітко відправи м’яч у ціль після розіграшу кутового, Балашев навіть не ворухнуся. «Епіцентр К2» знову почав матч з 0:2.

Команди по черзі почали застосовувати високий пресинг і не дозволяли одна одній розвивати атаки. «Епіцентр К2» мляво намагався атакувати і дуже рідко ці потуги завершувалися не гострими ударами повз.

Віталій Дєнюжкін відверто сидів без роботи,  а тут ще й Вадиму Гордієнку розбили ніс в ігровому епізоді. Ситуація для підопічних Шпички могла стати критично, коли Трипольський зрізав м’яч у стійку власних воріт, а добивання Пунька з 2-х метрів Балашев дивом відбив, інстинктивно викинувши руку.

Тарас Шпичка був вкрай незадоволений діями своїх підопічних і випустив себе на майданчик. Можливо, саме поява тренера на полі і активізувала гру «чорних», адже сам Шпичка і міг розмочити рахунок, але в дотик пробив повз ворота з 7-ми метрів.

Схоже, що Поночовний почув свого тренера і після проходу лівим флангом викотив м’яч на Костяного – 1:2. Другий удар в площину за весь тайм для «Епіцентру К2» виявився результативним.

«Чорні» просто таки прокинулися і Іллічов  з Костяним цілком могли оформлювати камбек у першому таймі, так що сирена на перерву була більше на користь «Епіцентра К6».

Другий тайм пройшов на значно більших швидкостях ніж перший. «Епіцентр К2» наче відчув «запах крові» свого суперника. Костяний, Щериця і Цой були один іншого ближче до взяття воріт.

Євген Смоловик наче відчував, що насувається гол і вже збирався взяти тайм-аут, але саме перед цим його підопічні пропустили вдруге від Поночовного – 2:2.

Залишалося грати ще цілих 6 хвилин і ближчими до підсумкового успіху був саме «Епіцентр К2», але Дєнюжкін виграв дуель у Костяного. Втім, як і у матчі з «Епіцентром К Таїрова», розв’язка для «других» вийшла неприємною.

Серію пенальті команди били не так впевнено, як у другій півфінальній парі. У «других» Цой поцілив у поперечину, а Щериця у стійку. У «шостих» не забив тільки Шайдюк, удар якого відбив Балашев. Таким чином, «Епіцентр К2» дуже несподівано за підсумками турніру залишився ні з чим.