ЕПІЦЕНТР К - ЕПІЦЕНТР К -ТАЇРОВА
Епіцентр К (Харків-3)
ЕпіцентрК-Таїрова (Одеса)
Финальный Этап – Этап – 1/2 – 21 января 2018 11:10 Епіцентр К (Харків-3) - ЕпіцентрК-Таїрова (Одеса)
Удары (в створ)
Сейвы за игру
Фолы за игру
Долгов Дмитрий Лучшие игроки Калмацуй Александр
Ищенко Виталий
16'
Долгов Дмитрий
18'
Гавриленко Виталий
2'
Калмацуй Александр
3'
Михальчук Александр
6'
8'
Шамотий Александр
17'

Другий півфінал вийшов більш видовищним, ніж перший, адже глядача довелося побачити масу голів. Харків’яни намагалися застосувати свою звичну тактику гри від захисту, але одесити вирішили втілювати в життя власний сценарій.

Михальчук у дебюті гри створив два голи-близнюки прострілюючи справа на партнерів – Гавриленка і Калмацуя і вже на 3-й хвилині рахунок став 0:2.

Після цього харків’яни почали активно підключати воротаря до атак і їм вдався швидкий розіграш, коли вивели Кабака на ворота, але той в дотик пробив повз в сантиметрах від штанги.

На 6-й хвилині Іщенко помилився при передачі, а досвідчений Гавриленко одразу знайшов Михальчука, який оформив 1+2 за системою «гол+пас», а це вже – 0:3. Цей гол і визначив подальший перебіг матчу.

Після цього харків’яни перейшли на повноцінну гру з 5-м польовим і пропустили в порожні ворота 4-й гол. Слобожанці багато атакували і навіть Білика вивели на удар, але він свого колегу по амплуа Іщука не переграв. На 13-й хвилині «салтівці» красиво розіграли комбінацію зі стовпом, але Долгов з 8-ми метрів пробив по центру. Після цього харків’яни замінили голкіпера на польового гравця роль якого виконував Носов і вже він грав «воротарем-ганялою».

Після довгих розіграшів таки відквитали один м’яч – 4:1.

В другому таймі харків’яни продовжили грати в 5-ть польових. Цього разу одесити просто так з цим не змирилися і активно захищалися, йшли в активний пресинг, і екс-юні-ламанівець Шамотій п’ятий раз відправ м’яч у сітку воріт «Епіцентру К Салтівка» – 1:5.

Відповідь була красивою: Долгов завершив комбінацію ударом з льоту у порожні ворота – 2:5.

На 26-й хвилині Кабак пробив у стійку і це був останній шанс слобожанці відродити інтригу. Надалі команди більше грали у власне задоволення. В кінцівці одесити не давали своїм опонентам вп’ятьох спокійно перейти на чужу половину і транжирили момент за моментом. Найкращий шанс, щоб забити останній гол у матчі був у Глибокого, але на заваді цього стала штангу. Попри велику кількість моментів рахунок залишився незмінним – 2:5 і одесити приєднуються до «Епіцентра К3» у фіналі.