Эпіцентр К3 - Эпіцентр К44
Епіцентр К3 (Київ)
Епіцентр К44 (Бровари)
Финальный Этап – Этап – 1/2 – 21 января 2018 10:00 Епіцентр К3 (Київ) - Епіцентр К44 (Бровари)
Удары (в створ)
Сейвы за игру
Фолы за игру
Сандецкий Денис Лучшие игроки Веримейчук Иван
Сандецкий Денис
6'
26'
Веримейчук Иван
19'
23'

У першому півфіналі зустрілися господарі турніру з його головним фаворитом за версією Євгена Смоловика.

Підопічні Олега Шайтанова володіли територіальною перевагою, але «сорок четверті» чітко захищалися і особливої небезпеки біля їхніх воріт не відчувалося. Хіба що Нестерук ударом з правого флангу розім’яв Воронкова.

Однак в тихому болоті чорти водяться. Банальний удар Сандецького здалеку відбив воротар, але підбір виграли «треті» і повторний удар Сандецького був точним – 1:0. Броварчани могли зрівняти рахунок майже одразу: Степаненко кинув Салтанова в прорив лівим флангом, але той не переграв Тимошенка.

Після цього «сорок четверті» почали провалюватися у захисті, але на щастя для них без результативних наслідків.

Під кінець першого тайму Станіслав Гончаренко наважився зняти воротаря і одного разу броварчанам вдалося розіграти більшість з виведенням Степаненка на ударну позицію, однак пробити Тимошенка не так просто. На цьому команди й пішли на перерву.

Другий тайм активно почали «сорок четверті», як і личить команді, яка програє. Степаненко і Салтанов після стандартів дали попрацювати воротарю умовних господарів. На 19-й хвилині Вермійчук на прийомі красиво обіграв захисника і з центра поля втік на побачення з воротарем, яке чітко реалізував – 1:1. Після цього в контратаці Антоненко міг вивести свою команду вперед, але не використав перспективний момент.

«Третім» було чим відповісти. Демиденко вже і воротаря обіграв і захисника, але просто не влучив по м’ячу перед порожніми воротами. В цей момент за голову схопилася навіть лава запасних броварчан. Після такого дзвіночка Ардашніков знову з’явився на майданчику замість воротаря і це принесло свої плоди: Степаненко прострілив зліва, а Веремійчук оформив дубль – 1:2. Далі більше: Степаненко відібрав м’яч у Романовського, який його відверто «скосив» – червона. Більшість 4 на 3 броварчани не реалізували і навіть могли пропустити.

Після цього команди заграли на зустрічних курсах. Більш досвідчені «треті» були успішнішими в такій грі: Нестерук з правого кута штрафного не пробив воротаря, а на добиванні влучив у поперечину. Трохи згодом Сандецький з передачі Макаєва забив свій черговий гол на турнірі. – 2:2

Після цього «треті» міцно окопалися на чужій половині майданчика і постійними ударами не давали Воронкову навіть хвилини на перепочинок. Трохи менш ніж за дві хвилини до сирени умовні гості знову наважилися йти з 5-м польовим, але «треті» швидко припинили ці спроби активним пресингом і кінцівку самі закінчували в атаці. Результативного удару завдати нікому не вдалося і на глядачів чекала серія пенальті. Команди виконали по 4 удари, поки Тимошенко не потягнув удар Капустіна.

«Епіцентр К3» крокує у фінал, але їхні суперники за гру заслужили тільки позитивні відгуки.