Видео матча
“ЕПІЦЕНТР К6” м. КИЇВ “ЕПІЦЕНТР К — САЛТІВКА” м. ХАРКІВ
Сезоны
Отчет
Епіцентр К6 (Київ)
Епіцентр К6 (Київ)
Епіцентр К (Харків-3)
Епіцентр К (Харків-3)
Группа B – Туры – Тур II – 20 января 2018 18:30 Епіцентр К6 (Київ) - Епіцентр К (Харків-3)
Удары (в створ)
Сейвы за игру
4 Фолы за игру 4
Глуцкий Иван Лучшие игроки Кабак Денис
Аксенов Ярослав
21'
Глуцкий Иван
28'
Долгов Дмитрий
5'
Носов Вадим
28'
Кабак Денис
28'

«Епіцентр К Салтівка» переміг у першому матчі і, на відміну від «Епіцетра К6», що дебютував на турнірі, харківська команда уже могла прикидувати різні турнірні розклади.

«Епіцентр К6» проводив багато позиційних атак, а харків’яни збиралися шукати шанс у контратаці. Киянам доводилося завдавати ударів тільки з середніх і дальніх дистанцій, бо ближче слобожанці їх не пускали.

На 8-й хвилині Шайдюк п'ятою з пари метрів пробив повз і гол-шедевр не відбувся. Однак після цього активізувалися харків'яни – Носов і Долгов перевірили реакцію Петрова.

Пізніше кияни відповіли чужими ногами - Носов зрізав м'яч у свої ворота, але на щастя його і партнерів, круглий влучив у поперечину. А згодом Білик дивом відбив удар Коваля з 2-х метрів.

Харків’яни відповіли результативно: банальний закид від воротаря на «стовп» завершився точним ударом головою Мартишова у боротьбі з голкіпером - 0:1. Вже за хвилину Мартишов знову опинився у центрі подій. Він випадково вибив м'яч з порожніх воріт суперників після удару Іщенка. «Шості» після цього до кінця тайму так і не оговталися.

На останній секунді тайму стався неприємний епізод і Віталій Іщенко розбив ніс. На щастя, з ним все обійшлося і харків’яни не залишися без одного з основних гравців.

У другому таймі київська команда прогнозовано збільшила інтенсивність. Крошан і Аксьонов могли зрівнювати рахунок, але цифри на табло так і не змінилися. Через три хвилини після початку другої половини вже й Дєнюжкін, який замінив Петрова у воротах, почав переходити на чужу половину майданчика.

На 21-й хвилині Пекний з пари метрів не зумів заштовхати м’яч у ворота, але за мить Аксьонов у значно менш явній ситуації з 10-ти метрів з лівого флангу «розмочив» Білика – 1:1. Невдовзі після пропущеного м’яча у складі харків’ян на паркет повернувся Іщенко.

Лише на 23-й хвилині Долгов завдав ледь не першого удару гостей у другому таймі. Кияни в цей час насідали, особливо заповзято це робив Аксьонов.

За своїми атаками підопічні Смоловика не вслідкували за спритним Долговим, який не зумів перекинути Дєнюжкіна, проте Кабак підхопив м’яч і пробив поміж ніг воротарю – 1:2. Після цього впродовж якоїсь хвилини команди обмінялися голами від Глуцького і Носова – 2:3.

До кінця матчу кияни розігрували більшість, але харків'яни вистояли.

Сенсаційний «Епіцентр К Салтівка» виграє другу гру і наочно показує як працює вислів «нас мало, але ми в тільниках».

Дмитро Лук’янчук, гравець «Епіцентру К Салтівка»

- Ви перемогли в обох матчах складних суперників. Здається, що для вашої команди все складається чудово. Як ви підсумуєте цей проміжний рехультат?

- Так, ми грали добре, а головне компактно. Це наша гра - на своїй половині, на контратаках. Взяли «стовпа» під 1 метр 90 сантиметрів, 120 кілограмів ваги, щоб під нього вбігати. Однак нам поки що не вистачає фізичної готовності, щоб вбігати і задіювати «стовпа». Результат є – це найголовніше. Завтра ще треба принаймні одну гру виграти, щоб потрапити в призові місця.

- Ви завжди приїжджаєте нечисельною делегацією і це вже стає вашою фішкою. В чому причина цього? Невже так складно в Харкові підібрати ще декілька гравців?

- Перш за все хочу сказати, у нас усі робітники. Наш колектив завжди «вариться» в одній кухні: і на роботі, і на футзалі, і у потязі. Кожен стоїть стіною один за одного. Ми брали людей, які не змогли влитися у колектив і прощалися з ними.

- Чому цього разу не приїхав Андрій Кравченко?

- Андрій Кравченко виграв путівку і полетів на тиждень у Єгипет. Постачальник нашого гіпермаркету зробив такий бонус, а колектив відділу обрав Кравченка, якому і вручили  путівку «все включено» в Єгипет.