Видео матча
“ЕПІЦЕНТР К3” м. КИЇВ “ЕПІЦЕНТР К2” м. КИЇВ
Сезоны
Отчет
Епіцентр К3 (Київ)
Епіцентр К3 (Київ)
Епіцентр К2 (Київ)
Епіцентр К2 (Київ)
Группа А – Туры – Тур II – 20 января 2018 17:20 Епіцентр К3 (Київ) - Епіцентр К2 (Київ)
Удары (в створ)
Сейвы за игру
Фолы за игру
Сандецкий Денис Лучшие игроки Дударь Виталий
Сандецкий Денис
13'
Сандецкий Денис
17'
Шуст Олег
23'
Поночевный Владимир
26'
Цой Виктор
32'

«Епіцентр К3» тільки починав свій шлях на турнірі, а «Епіцентр К2» після поразки у першому матчі був надмотивованим, адже висів на волосині.

Та, як виявилося, суперники вирішили не ризикувати і більшою мірою гра протікала в середині майданчика. Команди по черзі відтискали одна одну подалі від своїх воріт.

Певний сплеск стався, коли Віталій Дудар буквально за пару хвилин отримав дві жовті картки і пішов відпочивати. Та навіть при грі у більшості «треті» лише одного разу загострили гру. Після цього змін у малюнку гри не було і єдине чим могли похизуватися обидві київські команди в атаці – це дальні удари. У «третіх» наважився на такий удар Сандецький, а у «других» Щериця, але воротарі не спали на посту.

Спокій у грі порушив Денис Сандецькй, який влучно пробив з правого краю штрафного у дальній кут – 1:0. Наприкінці першої половини гри невтомний Сандецький прорвався лівим флангом, але на цей раз м’яч пролетів трохи повз ворота.

У другому таймі підопічним Тараса Шпики треба було нагнітати гру, але на 36-й секунді Сандецький забив гол-близнюк і оформив дубль – 2:0. Трохи пізніше Демиденка вивели віч-на-віч правим флангом, але він не поцілив у площину воріт.

У «чорних» взагалі не проглядалося якихось натяків на конструктивні дії і «Епіцентр К3» без особливих зусиль контролював гру. Побачивши повну апатію своїх підопічних попереду Тарас Шпичка вже на 21-й хвилині вибіг у воротарській футболці.

На 23-й хвилині Шпичка зі штрафного влучив у штангу, однак майже одразу після цього Шуст забив у порожні ворота – 3:0. Відверто кажучи, саме цей гол став каталізатором для активних дій з боку «других», які активно почали розігрувати більшість з постійними загрозами воротам Тимошенка. За час, що залишився, вдалося у більшості забити Поночовному і Цою, але забагато було втрачено до цього і «Епіцентр К2» програв свою другу гру на турнірі.

Юрій Балашев, воротар «Епіцентра К2» (Київ)

- Обидва матчі невдало пройшли для вашої команди. Що скажете за їхніми підсумками?

- Я не можу сказати, що перший матч був невдалим, просто з таким суддівством… Знаєте, коли рівень арбітражу зовсім не відповідає рівню команд, то навіть важко щось коментувати. Що у нас, що у одеській команді зібрані хороші гравці, а судді… Ну чесно, це… Навіть друга гра показала, коли судив Максим Чубінський, арбітр Екстра-ліги – це солідність, він усе бачить, все нормально і немає претензій. А ці люди… Я не знаю навіщо. Один вбиває час, щоб заробити пару копійок за таке суддівство, а інший або не вміє, або… Хочеться вірити, що це вони не вміють судити, а не спеціально. Суддівство у першій грі вирішило долю матчу. Після такого арбітражу ми не змогли зібратися. Сил уже не було, бо ми грали другу гру поспіль, а «Епіцентр К3» - першу. Тому нам забракло моральних і фізичних сил.

- В чому причина настільки невдалого початку у першій грі, коли на 2-й хвилин ви вже «горіли» 0:2?

- Ми десь були не готові до настільки агресивної гри одеситів, але потім все було на нашу користь – ми проводили багато атак і створювали моменти. Просто коли людина двічі підкочується ззаду, а їй навіть жовту картку не дають, а у нас кожне порушення свиститься. Вони свиснули шосте порушення, а після цього два фола «залізних», ну півтора не дають, а за 11 секунд до кінця не дає 200% порушення і нам забивають гол. Про що говорити? Просто дві людини взяли і вирішили долю матчу.

- Що скажете про рівень суперників і турніру загалом?

- Рівень дуже хороший. Тут такий рівень, що Перша ліга України навіть близько не стоїть. Я грав у першій лізі і можу запевнити, що тут рівень набагато вище.