“ЕПІЦЕНТР К44” м.БРОВАРИ “ЕПІЦЕНТР К — САЛТІВКА” м. ХАРКІВ
Епіцентр К44 (Бровари)
Епіцентр К (Харків-3)
Группа B – Туры – Тур I – 20 января 2018 16:10 Епіцентр К44 (Бровари) - Епіцентр К (Харків-3)
Удары (в створ)
Сейвы за игру
4 Фолы за игру 5
Веремийчук Иван Лучшие игроки Носов Вадим
Иванюк Иван
2'
Веримейчук Иван
6'
Ищенко Виталий
13'
Долгов Дмитрий
24'
Носов Вадим
24'

«Сорок четверті» активно почали, а мотором їхніх атак виступав капітан Степаненко. Сергій розкидав захисників, але воротар в ефектному стрибку не дав відбутися голу. Щоправда справу, яку розпочав капітан, швидко довів до логічного завершення Антоненко – 1:0.

Після цього увімкнулися харків’яни: Кабак з розвороту з 6-ти метрів не переграв Воронкова, який згодом ще й перспективний вихід Долгова перервав.

Тим часом, броварчани показали як важливо догравати епізоди до кінця: Веремійчук відтіснив Іщенка і проштовхнув м’яч у ворота – 2:0.

Загалом тайм пройшов в рівній боротьбі з певними спалахами у дях то однієї, то іншої команди. Проте останнє слово залишилося за «салтівцями»: удар Іщенка застав зненацька застав воронкова – 2:1.

Здавалося б, що у другому таймі броварчанам можна було б підняти темп і вимотувати суперника, але все йшло за іншим сценарієм. Харків’яни перехопили ініціативу і спочатку Долгов пробив повз, а потім воротар впорався з ударом Лук’янчука.

Вже на 20-й хвилині слобожанці почали підключати воротаря до своїх атак і майже одразу могли зрівнювати рахунок, але це таки сталося із затримкою у дві хвилини: Носов елегантно в дотик перекинув Воронкова. Поки господарі перебували у ошелешеному стані, Носов віддав пас на дальню стійку, а там вже його чатував Долгов – 2:3. Ось так все перевернулося догори дригом буквально за якусь мить.

Після цього броварчани дещо знітилися і багато помилялися при передачах. Тут слід зазначити, що харків’яни не закривалися, а й самі не проти були вийти в атаку.

За цих умов за 5,5 хвилин до кінця Станісла Гончаренко кинув у бій Ардашнікова у воротарській футболці. За цей час Степанов двічі бив з середньої дистанції, але Білик продемонстрував чудову реакцію, а Степаненко п’ятою не зумів замкнути передачу партнерів. А харків’яни так і не пристрілялися по порожнім воротам, так що результат залишився незмінним.

Гості з Харкова знову показали, що ледь не з мінімальною кількістю гравців можна добиватися позитивного результату.