“ЕПІЦЕНТР К — ТАЇРОВА” м. ОДЕСА “ЕПІЦЕНТР К2” м. КИЇВ
ЕпіцентрК-Таїрова (Одеса)
Епіцентр К2 (Київ)
Группа А – Туры – Тур I – 20 января 2018 15:00 ЕпіцентрК-Таїрова (Одеса) - Епіцентр К2 (Київ)
Удары (в створ)
Сейвы за игру
Фолы за игру
Михальчук Александр Лучшие игроки Цой Виктор
Михальчук Александр
1'
Шамотий Александр
2'
Фадеев Сергей
32'
Цой Виктор
11'
Бутко Антон
17'

У стартовому матчі турніру зустрілися лідер своєї групи у Другій лізі чемпіонату України і чемпіонату Одеси «Епіцентр К Таїрова» і сильний столичний «Епіцентр К2», який давненько не збирався таким складом.

Можливо, саме незіграність і зіграла злий жарт з киянами. Поки вони згадували старі ігрові зв’язки, одесити одразу почали з шаленого тиску на ворота Балашева і дуже швидко провели два м’яча. На 1-й хвилині після розіграшу кутового Михальчук залишився неприкритий і буквально розстріляв Балашева - 1:0. Всього через хвилину Шамотій вискочив віч-на-віч і з першою його спробою  вразити ворота голкіпер впорався, але на добиванні захисник не підстрахував - 2:0.

Одесити в дебюті не давали киянам вільно продихнути і здавалося, що продовжать в такому ж ключі, але чомусь зупинилися. Можливо, вирішили грати по рахунку.

Кияни позначили свою присутність в атаці лише на 4-й хвилині, коли Цой неточно пробив здалеку. А тут ще й до 6-ї хвилин «таїрівці» зібрали аж 6 порушень, однак Щериця при виконанні дабл-пенальті потужно пробив по центру і це була легка здобич для воротаря.

Киянам вдалося вирівняти гру, але нічого екстраординарного на майданчику не відбувалося поки вперше на майданчику не з’явився Шпичка. Граючий тренер киян одразу викотив м’яч під удар Цою – 2:1. Після цього команди сконцентрувалися на боротьбі, якої було вдосталь, а про атакувальні дії згадували нечасто, хоча, одеситів можна зрозуміти, бо вони висіли на фолах. Можна згадати хіба що дальні удари Бутка і Поночовного у площину воріт.

Після перерви глядачі знову побачили швидкий гол. Бутко пробив з ауту і рикошетом від захисника м’яч підступно влетів у ближній кут – 2:2. Після цього команди обмінялися моментами Михальчука і Цоя.

Взагалі другий тайм проходив у значно швидшому темпі і проходив на одному диханні. Команди більше сконцентрувалися на грі, а не на боротьбі, тож перерва пішла їм на користь.

На 22-й хвилині Калмацуй в центрі майданчика обіграв Балашева, але в падінні не поцілив у порожні ворота. Після того активний Михальчук небезпечно розрядив свою гармату, однак потім столична команда перевела гру на половину поля одеситів.

Останні 6 хвилин пройшли в постійних атаках «Епіцентру К2»: Щериця пару разів не влучав з вигідних позицій, Арановський розрядив гармату з 8-ми метрів, але Зуєв встиг викинути руки і з-під поперечини дістав цей удар, знову мав хороший момент Цой.

Все йшло до взяття воріт, але як це часто буває, м’яч влетів у не туди куди б це виглядало логічно. За 11 секунд до кінця у метушні біля воріт киян м'яч таки влетів у їхні ворота. Навіть складно сказати хто останнім торкнувся круглого, але здається, що це була спина Балашева – 3:2. Трагічна розв'язка цікавого матчу.