Киев - К44-2
Эпицентр К2 (КИЕВ)
Эпицентр К44-2 (Бровары)
Группа D – Туры – Тур II – 19 января 2017 16:30 Эпицентр К2 (КИЕВ) - Эпицентр К44-2 (Бровары)
28 (18) Удары (в створ) 14 (4)
3 Сейвы за игру 15
4 Фолы за игру 3
Арановский Виталий Лучшие игроки Горчев Виталий
Арановский Виталий
13'
Ильичёв Алексей
33'
35'
Горчев Виталий
40'
«Епіцентр К2» у другому матчі поспіль отримав «Сталінград» від суперника. Просто жереб у груповому етапі підкинув киянам суперників трошки іншого рівня. Тим часом воротар дубля 44-х В’ячеслав Рудий спіймав справжній кураж і потягнув два удари впритул поспіль від Олександра Тріпольського. Але й він був безсилий перед ударом Віталія Арановського в «дев’ятку». Дублери організаторів турніру справили хороше враження і в міру своїх можливостей доставляли їм неприємності. У першому таймі броварчанин Дмитро Каркаєв влучив у поперечину, а також гості не реалізували вихід три в одного.

У другому таймі «Епіцентр К44-2» шукав щастя біля воріт Юрія Балашева: Дмитра Процика вивели на рандеву з воротарем, але він пробив вище, а Віталій Горчев не зумів переграти воротаря з близької відстані. Кияни вирішили не доводити гру до нервів і Артем Іллічов подвоїв їхню перевагу, а за дві хвилини Арановський оформив дубль і зняв питання про переможця матчу. Після цього ще й Вадим Гордієнко вийшов 5-м польовим. Видно, що кияни вирішили потренувати гру в більшості у бойових умовах. У підсумку Гордієнко встиг здійснити два порятунки, але з третього разу його «розмочив» Віталій Горчев – 3:1.