Харьков-3 - Кропивницкий
Эпицентр К (Харьков-3)
Эпицентр К (Кропивницкий)
Группа C – Туры – Тур I – 19 января 2017 14:00 Эпицентр К (Харьков-3) - Эпицентр К (Кропивницкий)
20 (12) Удары (в створ) 7 (7)
5 Сейвы за игру 5
6 Фолы за игру 1
Долгов Дмитрий Лучшие игроки Шевченко Александр
Долгов Дмитрий
5'
11'
Гамлий Александр
15'
автогол
16'
17'
Чайка Дмитрий
24'
33'
Шевченко Александр
37'
40'

Слобожанці знову приїхали на турнір урізаним складом, але підтвердили статус фаворитів. Харків’яни прогнозовано контролювали хід гри і поступово збільшували свою перевагу. До речі, у першому таймі був забитий перший авто гол турніру. У кропивничан хіба що Сергій Майфат міг розбавити харківську гольову феєрію, коли виходив майже на побачення з воротарем, але пробив повз ворота у боротьбі із захисником.

Після перерви фаворити на пару хвилин послабили хватку, але потім зібралися і забили знову. Починаючи з 30-ї хвилини господарі почали грати в п’ять польових. Роль літаючого воротаря виконував Віталій Іщенко. Цей ризик для господарів закінчився одним забитим голом, одним пропущеним в порожні ворота і вилученням Іщенка, який рукою перервав політ м’яча у порожні ворота за межами штрафного майданчика. Зі штрафного, призначеного саме за цей фол, Олександр Шевченко і оформив дубль престижу для своєї команди.