Харьков -1 - Одесса-2
Эпицентр К (Харьков-1)
Эпицентр К +(Одесса)
Группа B – Туры – Тур III – 19 января 2017 13:10 Эпицентр К (Харьков-1) - Эпицентр К +(Одесса)
11 (5) Удары (в створ) 18 (9)
6 Сейвы за игру 5
1 Фолы за игру 4
Айвазян Сергей Лучшие игроки Подлазник Андрей
Айвазян Сергей
40'
10м
Неделев Анатолий
2'
Свирипа Владислав
4'
Подлазник Андрей
32'
Одесити вдало «перекусували» в центрі майданчика атакувальні потуги харків’яни, а самі попутно забили два швидкі голи. Цей перший тайм нагадував такий у попередньому матчі харківського «Епіцентру». Єдина більш-менш нормальна нагода у харків’ян з’явилася аж на 14-й хвилині: Євген Юрув у стрибку замикав дальню стійку, але не влучив у площину воріт.

Цікавим за своїм перебігом видався другий тайм. Одесити продовжували атакувати і не забивати, і збирати порушення. У підсумку вони заробили 6 порушень, а харків’яни - жодного. Господарі могли використати нефарт гостей, але Ігор Іщук неймовірним чином відбив пенальті від Дмитра Ждамірова за рахунку 1:2. Інтригу у матчу вбив третій гол, коли Свіріпа відібрав м’яч у воротаря і асистував Подлазніку. Сергій Білик відчуваючи свою провину почав підключатися до атак своєї команди. Але зиску це не принесло. Втім, на останній хвилині Сергій Айвазян пробив точно у кут з дабл-пенальті і оформив гол престижу для своєї команди. Тепер слобожанцям доведеться боротися за Кубок Надії.