Беркут - Херсон
СК БЕРКУТ (БРОВАРЫ)
Эпицентр К (Херсон)
Группа A – Туры – Тур III – 19 января 2017 12:20 СК БЕРКУТ (БРОВАРЫ) - Эпицентр К (Херсон)
26 (18) Удары (в створ) 20 (11)
7 Сейвы за игру 12
4 Фолы за игру 4
Кострома Игорь Лучшие игроки Ижык Дмитрий
Чорный Алексей
2'
Вдовика Вячеслав
7'
Лонский Максим
11'
Кострома Игорь
20'
22'
28'
Чирук Александр
4'
Ижик Дмитрий
12'
26'
Команди вирішили зіграти без оглядання на захист і потішили уболівальників видовищною грою. Переший момент був у херсонця Олександра Чірука, але Олексій Чорний встиг вибити м’яч з порожніх воріт. У атаці-відповіді броварчани рахунок відкрили, але за дві хвилини Чірук добився свого – 1:1. В такому темпі і проходив весь матч. «Беркутівці» створювали моментів рази в три більше, ніж херсонці, але Олексій Горбунов, то в стійку переведе удар, то в поперечину. Однак вічно так тривати не могло і деякі свої моменти «червоно-чорні» реалізували, що й дало перед перервою їм комфортну перевагу – 4:1.

В другому таймі Ігор Кострома оформив хет-трик, а міг забити й більше, як і партнери. У цій гольовій перестрілці СК «Беркут» не вистачило одного гола, щоб посісти перше місце у групі і випередити «Епіцентр К44». Що ж до команди з півдня України, то вона відправляється боротися за Кубок Надії і може тішитися хіба що красивим голом Дмитр Іжика в другому таймі, коли він на паузі поклав воротаря і перекинув його.