Черкасы - Харьков1
Эпицентр К (Черкассы)
Эпицентр К (Харьков-1)
Группа B – Туры – Тур II – 19 января 2017 11:30 Эпицентр К (Черкассы) - Эпицентр К (Харьков-1)
31 (22) Удары (в створ) 8 (4)
3 Сейвы за игру 17
3 Фолы за игру 4
Стайков Григорий Лучшие игроки Моспан Владислав
Стайков Григорий
9'
Стайков Орлин
19'
Дедов Сергей
35'
Раковский Александр
39'
40'
Моспан Владислав
24'
Друголігівці одразу закрили слобожанці на їхній половині майданчика. Орлін Стайков п’ятою підняв м’яч ледь не в «дев’ятку», але воротар не дав відбутися найкрасивішому голу турніру. Втім, брат довершив справу брата: партнери знайшли вільного Григорія Стайкова і той від дальньої стійки загнав м’яч у ворота. Харків’янам важко давався перехід з оборони в атаку і вони нічим не відповідали своїм суперникам. У складі гостей з м'ячем найчастіше зустрічався їхній воротар Сергій Білик, який раз за разом зупиняв удари черкащан. За дві хвилин до кінця тайму Владислав Моспан хоча б перевірив реакцію воротаря суперника., але після цього Орлін Стайков перекатом обіграв воротаря і зробив рахунок 2:0.

У другому таймі екс-екстралігівець Моспан з нічого відіграв один гол і в матчі відродилася інтрига. Особливих моментів відігратися у харків’ян не було і на 29-й хвилині воротар зробив спробу підключитися в атаку, але невдало. За 5-ть хвилин до кінця Білик пропустив гол в ближній кут і це змусило за пару хвилин підключатися його в атаку на постійній основі, що й зумовило ще два пропущені голи – 5:1.